My Fitness Place w High5ive

Sieć My Fitness Place wynajęła 1900 mkw. w budowanym kompleksie biurowym High5ive w Krakowie, którego deweloperem jest firma Skanska. Otwarcie klubu planowane jest na marzec 2020 roku. Transakcję wspierała firma doradcza Colliers International.

Kompleks biurowy High5ive, w skład którego wejdzie 5 budynków o łącznej powierzchni 70 tys. mkw., powstaje przy ulicy Pawiej, tuż obok Dworca Głównego. My Fitness Place wprowadzi się do Budynku nr 4, którego budowa rozpoczęła się w czerwcu br. Pierwsze dwa budynki kompleksu High5ive zostały już oddane do użytku. Ze względu na lokalizację, High5ive jest najlepiej skomunikowaną inwestycją biurową w Krakowie. Między wybudowanymi już budynkami powstanie zielony skwer, gdzie znajdą się miejsca stworzone z myślą o pracownikach kompleksu biurowego i mieszkańcach miasta. Budynek nr 4 będzie certyfikowany na poziomie LEED Platinum oraz uzyska certyfikat dostępności „Obiekt bez Barier”. Planowany termin oddania do użytkowania Budynku nr 4 o powierzchni 24 500 mkw. to I kw. 2020 r.

— High5ive to nasza największa dotychczasowa inwestycja w Krakowie. Tworzymy tutaj miejsce do pracy dla firm o różnych profilach działalności i chcemy jednocześnie, żeby była to także przestrzeń dla mieszkańców. Stworzyliśmy Bike5ive – ważny rowerowy punkt na mapie Krakowa. Promujemy w ten sposób wśród naszych najemców aktywny tryb życia i komunikację rowerową. Obecność My Fitness Place świetnie wpisuje się w charakter High5ive — mówi Marek Stasieńko, regionalny dyrektor ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska.
— Właściciele sieci My Fitness Place stawiają na szybki rozwój, a przy wyborze miejsc dla swoich klubów decydują się na prestiżowe, nowoczesne i dobrze położone obiekty, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy komfort i łatwy dojazd. Na obecności najemców z sektora fitness zyskują także właściciele obiektów biurowych. Kluby fitness i siłownie w miejscu pracy to jedne z najbardziej pożądanych udogodnień przez pracowników biurowców — mówi Michał Malicki, ekspert ds. rynku handlowego w Colliers International.

Źródło: materiały prasowe Colliers International

- REKLAMA -