Pierwszy Just GYM w Lublinie

1 marca ruszy kolejny, siódmy już, klub sieci Just GYM. Nowy klub otwarty zostanie w przebudowanym Centrum Handlowym TATARY w Lublinie.
Klub zajmie powierzchnie blisko 2000 mkw. i jest pierwszym klubem w województwie lubelskim.

Przestronnie i funkcjonalnie

W nowoczesnej przestrzeni klubu klient będzie mógł skorzystać z ponad 200 maszyn i bardzo przestronnej strefy do treningu funkcjonalnego. A to wszystko przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku. Tak jak w pozostałych placówkach, tak i w Lublinie, przygotowano 120-metrową strefę Just HIIT, która została wyposażona w sprzęt takich marek, jak Core i Matrix. – To nasz nowość dostępna we wszystkich naszych klubach, dodaje Paweł Ciszek – Prezes Zarządu Just GYM.

– Lublin to bardzo perspektywiczne miasto z bardzo silnym ośrodkiem akademickim. Dlatego cieszy nas fakt, iż otwieramy tu nasz kolejny klub. Jesteśmy zadowoleni z realizowanych wyników otwartych już placówek, dlatego przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia

– opowiada Paweł Ciszek.


Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, Zabrzu, Olsztynie. Teraz przygotowuje do otwarcia placówki we Wrocławiu, Poznaniu i Opolu.

Źródło: materiały prasowe Just GYM

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ