Organiczny rozwój Organic Fitness

Organic Fitness to rozwijająca się regionalna sieć klubów fitness. Projekt opiera się na budowaniu społeczności, poprzez tworzenie mini grup, w których każdy klubowicz odnajdzie siebie zgodnie z hasłem: Naturalnie Twoje. Już we wrześniu otwarcie kolejnej lokalizacji.

 

– Profesjonalna opieka trenerska, w połączeniu z prowadzeniem członków Organic Fitness w procesie osiągania założonych celów powodują, że z dnia na dzień organiczna społeczność systematycznie rośnie – mówi Maciej Kowalski, Chief Business Development Officer Organic Fitness.  – W związku z tym, że podstawową komórką społeczną jest rodzina, wszystkie dzieci osób uczęszczających do klubu trenują bezpłatnie. Równoległe treningi KIDS & PARENTS cieszą się dużą popularnością – w końcu warto wzmacniać więzi w oparciu o wspólne dbanie o zdrowie, podczas aktywności fizycznej – opowiada Kowalski.
Lato w Organic Fitness to czas wielu animacji oraz konkursów dla klubowiczów, motywujących do dbania o zdrowie i kondycję fizyczną również poza tzw. fitnessowym sezonem. Dodając do tego zajęcia na świeżym powietrzu, w tym niezwykle popularne treningi przygotowujące do startu w zawodach Runmageddon na specjalnie przygotowanym torze, oferta sieci staje się atrakcyjna o każdej porze roku.

 

Już we wrześniu otworzy się kolejny klub Organic Fitness w poznańskim Polonezie, przy Al. Niepodległości 36. Klub będzie wyposażony w sprzęt marki Matrix oraz Grand Fitness oraz akcesoria od ekspertfitness. Treningi w mini grupach, równoległe zajęcia Kids & Parents, Program Organic Go, opieka trenerska, programy treningowe, a na koniec wyśmienity szejk proteinowy w klubowym Fit Barze – oto co czeka klubowiczów Organic Fitness POLONEZ. Strefy siłowa i cardio, doskonałe nagłośnienie od Phono Media, darmowe WIFI dla klubowiczów oraz najlepsza fitnessowa muzyka dopełniają ofertę. Przedsprzedaż karnetów w promocyjnych cenach rusza od 1 sierpnia. Karnety kupić można będzie stacjonarnie na stoisku sprzedażowym #OrganicPolonez przy al. Niepodległości 36 w Poznaniu jak również w przedsprzedaży online na stronie www.organicfitness.pl

Będziecie na bieżąco śledząc fanpage klubu OrganicFitnessPolonez
A tak Organic Fitness zachęca do zakupu karnetów w przedsprzedaży:

Nowy Klub Fitness w Centrum Poznania. Ceny już od 79 zł za miesiąc!

Organic Fitness w Polonezie! ? Już we wrześniu otwarcie nowego klubu w centrum Poznania! ? Skorzystaj z sierpniowej przedsprzedaży i ćwicz taniej – już od 79 złotych za miesiąc.?? To nie wszystko! Zapisując się wcześniej zyskujesz:✅ darmowe zajęcia z trenerem, ✅ bezpłatny plan treningowy,✅ brak opłaty wpisowej✅ i wiele więcej!Dołącz do nas! Szczegóły pod numerem telefonu ☎ 884 940 001, poprzez FB lub bezpośrednio na stoisku #OrganicPolonez dostępnym od 1 sierpnia, przy Al. Niepodległości 36. Do zobaczenia! ✋?#OrganicFitness #NaturalnieTwoje.

Opublikowany przez Organic.Fitness Polonez Środa, 18 lipca 2018

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ