Smart Gym z ósmą lokalizacją

Sieć klubów Smart Gym otworzyła kolejny, ósmy już, klub na Śląsku. Tym razem przy alei Roździeńskiego 14 w Katowicach. Jest to już czwarty klub sieci w tym mieście. Na powierzchni 3400 mkw. zaplanowano 17 różnych stref treningowych.

Klubowicze mają do dyspozycji takie strefy, jak: Cardio, Eco Cardio, Power, Strefa Kobiet, Strefa HIIT Mill, Strefa Alternatywnej Rozgrzewki, Strefa Maszyn Wolnych i Półwolnych,  Strefa Maszyn Izotonicznych, Strefa Funkcjonalna, Strefa ELEIKO, Sala Indoor Cycling, Strefa Core, Cinema Cardio, Sala Fitness, Strefa Cross, a także Sauna Sucha i Strefa Chill.

Cinema cardio

Warto zwrócić uwagę na fakt, że CINEMA CARDIO to jedyne miejsce, w którym oglądanie telewizora przez długi czas jest pochwalane. Klubowicze wykręcają na rowerze mnóstwo kilometrów oglądając filmy. W repertuarze codziennie inna kultowa produkcja filmowa.

Rowerowa stacja naprawcza

Dla wszystkich Klubowiczów, którzy przyjeżdżają rowerami na siłownię przygotowane jest specjalne miejsce, zwane rowerową stacją naprawczą. Jeśli potrzeba dokręcić śrubkę czy napompować koło, nie ma z tym problemu. Dla osób, które wolą poruszać się po mieście autem przygotowany jest parking zaraz przy klubie.

Bar i fit kuchnia

Na terenie siłowni znajduje się Protein Bar, w którym można kupić napoje, shake’i białkowe oraz batony proteinowe do wzmocnienia po wyczerpujących treningach. Dla osób, które chcą zjeść swój posiłek po lub przed treningiem do dyspozycji jest Fit Kuchnia, w której można podgrzać lunch/obiad/kolację.

Na stronie internetowej klubu znajduje się zawsze aktualny grafik zajęć grupowych, a w nim m.in. Tabata, Pośladki Bum Bum, Płaski Brzuch, Salsation czy Pilates.

Więcej informacji na https://smartgym.club/ oraz na https://www.facebook.com/smart.gym.katowice.rozdzienskiego/

O SIECI:

Smart Gym to znana sieć klubów fitness na Śląsku. Klubowicze chętnie odwiedzają Smarta ze względu na wyposażenie, różnorodne zajęcia i strefy do ćwiczeń. Aby dostosować się do zapracowanych Klubowiczów – większość klubów otwarta jest całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Źródło: materiały prasowe Smart Gym

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ