OK System: Zawieszone pakiety i oferta online

OK System czasowo zawiesza pakiety sportowe i proponuje klientom całkiem nowe rozwiązanie online. To odpowiedź firmy na wyzwanie związane z pandemią koronawirusa i zamknięcie obiektów sportowych i rekreacyjnych. W ramach pakietu „OK System online” dostępne są m.in. treningi LIVE oraz biblioteka filmów treningowych, porady dietetyczne, zabawy kreatywne i edukacyjne dla dzieci oraz webinary z ekspertami w zakresie zdrowia.

OK System na co dzień dostarcza rozwiązania z zakresu benefitów pozapłacowych pozwalających na korzystanie z ponad 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych. Epidemia koronawirusa spowodowała jednak zamknięcie siłowni i innych ośrodków sportowych. Dlatego firma zdecydowała się czasowo zawiesić pakiety sportowe oraz zaproponowała całkiem nowe rozwiązanie – OK System online.

W ramach nowego pakietu użytkownicy skorzystają z bogatej oferty treningowej. Codzienne zajęcia w formule live prowadzą trenerzy z obiektów partnerskich. Zapisy wszystkich treningów na żywo trafiają do archiwum nagrań, aby użytkownicy mogli do nich wrócić i poćwiczyć z wybranym trenerem ponownie. Dostępne są również profesjonalne nagrania treningów, przygotowane przez ekspertów z Medicover i Rehasport Clinic oraz trenerów z obiektów partnerskich.

– Ostatnie tygodnie były dla nas okresem intensywnej pracy. Wiemy, że obecnie szczególnie ważne dla nas i naszych klientów jest zapewnienie programu, który zadbałby o zdrowie, aktywność fizyczną i psychiczną pracowników w domowych warunkach. Dlatego przygotowaliśmy nowy pakiet „OK System online”, który łączy ekspercką wiedzę z zakresu aktywności fizycznej, odżywiania, zdrowia oraz work-life balance i kondycji psychicznej. Zadbaliśmy również o materiały od firm medycznych, czyli Rehasport i Medicover. Są to nagrania pokazujące jak radzić sobie z bólami kręgosłupa. Wiemy, że w dzisiejszych czasach i pracy w warunkach domowych, jest to jeden z najczęściej pojawiających się problemów wśród pracowników – mówi Aleksandra Tokarewicz, Prezes Zarządu OK System.

Pakiet został wzbogacony o porady dietetyczne, propozycje na zabawy edukacyjne i kreatywne dla dzieci oraz wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia w formie webinarów z ekspertami i artykułów. Użytkownicy otrzymali również do platform edukacyjnych i rozrywkowych. Dzięki temu, pracownicy mogą w każdej chwili zaczerpnąć dawki motywacji i znaleźć wiele porad na temat aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania oraz znaleźć chwilę relaksu, czytając artykuły lifestylowe.

– OK System nie zwalnia tempa. Będziemy cały czas rozwijać nasz pakiet online, aby co tydzień dostarczać ekspercką wiedzę, praktyczne porady oraz nowe pomysły na spędzanie czasu. Co tydzień poszerzamy współpracę z obiektami partnerskimi oraz partnerami, których produkty można znaleźć w pakiecie – dodaje Aleksandra Tokarewicz.

Oferta OK System online kierowana jest zarówno obecnych jak i nowych klientów korporacyjnych. Można zaproponować ją dowolnej grupie pracowników, którzy otrzymają dostęp do dedykowanej strony internetowej, gdzie można skorzystać ze wszystkich aktywności.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -