Krakowski Klub Fitness – nowość w sieci Fitness Platinium®

Sieć klubów Fitness Platinium® nawet na moment nie zwalnia tempa. Kilka miesięcy temu otwarty został dziesiąty, największy w Krakowie obiekt, przy Alei Pokoju 16, a już niebawem, 25 stycznia, na mapie stolicy Małopolski pojawi się nowość: Krakowski Klub Fitness przy ul. Zachodniej 27.


Krakowski Klub Fitness to kolejna placówka sieci Fitness Platinium® zlokalizowana na południu miasta. Na dwóch poziomach i powierzchni 1220 mkw. znajdzie się 8 stref: strefa wolnych ciężarów, strefa kobiet, strefa cardio, strefa maszyn izotonicznych, strefa funkcjonalna&ABS, ELEIKO® (z profesjonalnym sprzętem do dwuboju i trójboju siłowego) oraz Oldschool (charakteryzująca się wystrojem inspirowanym siłowniami z dawnych lat). Do dyspozycji klubowiczów będzie 18 bieżni, 34 maszyny siłowe i 2 tony obciążeń.

Różnorodna oferta zajęć fitness
W KKF nie zabraknie również sali fitness, wyposażonej w sprzęt wiodących marek. Sala o powierzchni 186m2 pomieści jednocześnie 40 osób. Dla miłośników zajęć grupowych przygotowano ciekawą i różnorodną ofertę. W grafiku znajdą się między innymi takie zajęcia, jak: ABT, Tabata, Brzuchomania, Zumba®, Strong by Zumba®, GT (Strength, Power, WOD, Core), Pilates, Stretching, Zdrowy kręgosłup, a także nowość w sieci Fitness Platinium®: deepWORK. Kilka razy w tygodniu, specjalnie dla osób starszych, będzie odbywać się Senior fitness (gimnastyka z umiarkowanym treningiem siłowym).

Nawiązywanie do tradycji
-Krakowski Klub Fitness to zupełna nowość na rynku. Fitness Platinium® pochodzi ze stolicy Małopolski i chcemy to podkreślać. Dlatego zrodził się pomysł na Krakowski Klub Fitness, w którym połączymy klimat starego i nowoczesnego Krakowa. KKF nie będzie zwyczajnym klubem fitness. To wyjątkowy projekt, w którym nawiązujemy do historii i kultury naszego miasta. W klubie pojawią się trzy murale oraz wiele wyjątkowych elementów i dekoracji, które mają związek z krakowską tradycją i tym, jak Kraków wygląda obecnie – mówi Bartosz Gibała, Prezes Zarządu spółki Platinium Wellness Sp. z o. o. i właściciel sieci Fitness Platinium®.

Folkowy Dzień Otwarty
Wielkie otwarcie Krakowskiego Klubu Fitness już w najbliższy piątek, 25 stycznia, punktualnie o 12:00. Przez cały dzień wstęp będzie bezpłatny dla każdego, także dla osób bez karnetu do klubu. – Serdecznie zapraszamy na folkowy dzień otwarty. To doskonała okazja, by obejrzeć poszczególne strefy, przetestować sprzęt i poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca – dodaje Bartosz Gibała.

O sieci Fitness Platinium®
Sieć Fitness Platinium® należy do spółki Platinium Wellness Sp. z o. o i od lat jest najpopularniejszą siecią klubów fitness w Małopolsce. Charakteryzuje się przede wszystkim szeroką ofertą zajęć fitness, bogatym wyposażeniem oraz doświadczoną kadrą instruktorską. W Krakowskim Klubie Fitness, podobnie jak w pozostałych klubach należących do sieci, będą akceptowane karty i pakiety sportowe: MultiSport, MultiSport Senior, Fit Profit, Fit Sport, OK System i SODEXO.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.fitnessplatinium.pl.

Źródło: materiały prasowe Fitness Platinium

- REKLAMA -