Odważniki Ybell ® już w ofercie TRX

Odważniki Ybell ® zrewolucjonizują Twoją strefę wolnych ciężarów. Teraz znalazły się w ofercie TRX.

Ten światowy lider w dziedzinie sprzętu do treningu funkcjonalnego i edukacji, ogłosił niedawno przejęcie YBell®, australijskiej firmy produkującej rewolucyjny sprzęt fitness, znanej z innowacyjnych projektów i wszechstronnych narzędzi treningowych. Wśród nich są m.in. odważniki YBell.

Strategiczne przejęcie dopełnia bogatą i nowoczesną ofertę produktów i rozwiązań treningowych TRX.

Odważniki Ybell to 3 w 1 – przepis na sukces

Te niesamowite akcesoria łączą w sobie funkcjonalność hantli, odważników kettlebell oraz poręczy do pompek. Unikalny i niepowtarzalny design, możliwość zmiany pozycji chwytu  umożliwia wykonanie nieograniczonej liczby ćwiczeń.

– Połączenie kettlebell i hantli w jedno to przełomowy design. Lubimy takie innowacje , doskonale wpisują się w naszą misję, którą jest większa aktywność i zdrowsze życie – mówi Randy Hettrick, założyciel TRX.

Co zyskają trenerzy personalni i klienci siłowni dzięki Ybell

Przejęcie jeszcze bardziej wzmocni ofertę TRX. Umożliwi entuzjastom fitnessu, trenerom personalnym i właścicielom siłowni dostęp do szerokiej gamy funkcjonalnego sprzętu treningowego i związanej z nim edukacji.

Certyfikacja YBell jest już oferowana jako część programu edukacyjnego TRX. Filmiki treningowe z  YBell już są dostępne w aplikacji TRX Training Club®, która obecnie oferuje ponad tysiąc treningów fitness i wiele cotygodniowych zajęć na żywo. Aktualnie TRX ma ponad 300 tys. certyfikowanych trenerów personalnych na całym świecie.

– Dodanie YBell do naszego portfolio stanowi ekscytującą okazję do rozszerzenia naszej światowej klasy oferty produktów dla naszych konsumentów, partnerów handlowych i 300 tysięcy certyfikowanych trenerów osobistych na całym świecie – mówi Jack Daly, prezes TRX. – Wraz z naszym nowym, wiodącym w branży łańcuchem dostaw i uznanym na całym świecie certyfikatem edukacyjnym, jesteśmy przekonani, że połączenie wiedzy TRX i innowacyjnych opatentowanych projektów YBell Fitness będzie napędzać kategorię i podnosić jakość treningu dla naszych klientów – dodał.

Zaproponuj klientom odważniki YBell i inne nowe, uniwersalne akcesoria treningowe.

Skontaktuj się z TOP-GYM, autoryzowanym dystrybutorem marki TRX w Polsce. Zadzwoń: + 48 668 018 040.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -