dav

W połowie listopada został otwarty już trzeci w Szczecinie klub największej pod względem liczby lokalizacji sieci fitness. Calypso Fitness w Galaxy Centrum znajduje się na poziomie 2 galerii handlowej i zajmuje powierzchnię ponad 1400 mkw.

W klubie znajduje się klimatyzowana, przestronna sala do zajęć fitness, siłownia ze strefą funkcjonalną, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu i brama TRX oraz sauny fińskie. Jest tam również dedykowana sala do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych.

Oferta fitness to szeroki wybór zajęć grupowych o zróżnicowanym stopniu trudności.  Według danych Calypso, największą popularnością cieszą się zajęcia na trampolinach, Power Bike, Cross Training, Zumba oraz zajęcia mentalne i prozdrowotne, takie jak Joga, Pilates i Zdrowy Kręgosłup.

Rodzice trenujący w klubie Calypso Fitness Galxy Centrum będą mogli skorzystać dodatkowo z bezpłatnej opieki dla dzieci w strefie Kids Play.

Marka Calypso Fitness jest obecna na polskim rynku od 1996 roku i posiada obecnie 43 kluby w 18 miastach.

„Propagujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje. Priorytetem są dla nas lokalizacje klubów, w miejscach wygodnych dla naszych klientów. Jesteśmy blisko klienta pracującego, robiącego zakupy, wracającego do domu, spędzającego wolny czas. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe.”

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ