Gen. Roman Polko na Forum Fitness Biznes 2018

Miło nam ogłosić, że wykład otwierający IV edycji Forum Fitness Biznes, które odbędzie się w dniach 2-3 marca 2018 roku, wygłosi gen. Roman Polko, komandos, dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania.

Kierował zagranicznymi misjami wojennymi i stabilizacyjnymi. Doradzał Prezydentowi Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawach zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa. Był zastępcą Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Jego pasje sportowe to hokej i triathlon.

Jak sam mówi, wielokrotnie zaufali mu szefowie korporacji i małych firm, odnoszących sukcesy, ale też stojących w obliczu kryzysu, liderzy lokalnych społeczności przejmujący władze w administracji i młodzi-ambitni szukający swojej szansy w startupach.

“[…] Historia wojskowości zna setki przypadków zwycięstw […] tych teoretycznie słabszych nad silniejszymi armiami świata. I wiąże te zwycięstwa z determinacją i skłonnością do podejmowania ryzyka przez stronę słabszą, która niejednokrotnie nie ma nic do stracenia” – można przeczytać m.in. w książce autorstwa gen. Romana Polko i dr Pauliny Polko pod tytułem “RozGROMić konkurencję”. W tę wartościową lekturę będzie można zaopatrzyć się podczas  Forum Fitness Biznes.

- REKLAMA -
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowe Calypso w Szczecinie
Następny artykułWiedza = przewaga