MultiSport informuje klientów

Oto list, który spółka Benefit System wystosowała do klientów programu MultiSport w obliczu kryzysu związanego z epidemią.

Drodzy MultiSportowcy,

W tej wyjątkowej sytuacji, wynikającej z rozprzestrzenia się koronawirusa w naszym kraju, w pierwszej kolejności dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Ostatnie dni to dla nas intensywny czas pracy, poszukiwania nowych rozwiązań i podejmowania niestandardowych decyzji. Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna. Dlatego pragniemy Wam serdecznie podziękować za cierpliwość i zrozumienie, które wykazujecie w kwestiach działania Programu MultiSport.

W związku z zagrożeniem epidemicznym dostosowujemy charakter naszego Programu do panującej sytuacji. Wierzymy, że nowa formuła pomoże Wam utrzymać dobrą formę w domowych warunkach. Nadal macie stały dostęp do rozwiązań, z których możecie korzystać online po zalogowaniu się do swojego konta na stronie www.kartamultisport.pl. Są to m.in. ebooki i audiobooki oraz profesjonalne programy żywieniowe, takie jak MultiSport Diet. Mamy dla Was także wyzwania budujące zdrowe nawyki.

Wiemy, że dbanie o zdrowie i aktywność fizyczna jest dla Was ważna każdego dnia – dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferta w nowej, tymczasowej formule, jak najlepiej wspierała Wasze domowe treningi. W tym zakresie wkrótce wprowadzimy dodatkowe rozwiązania online, które umożliwią Wam wspólne treningi z instruktorami oraz trenerami w warunkach domowych.

Obecna sytuacja to dla nas wszystkich duże wyzwanie, więc prosimy Was o troskę i dbanie o siebie, jak również o wzajemne zrozumienie. Działając odpowiedzialnie i zgodnie z rozporządzeniami Ministra Zdrowia dążymy do tego, żebyście możliwie jak najszybciej mogli korzystać w pełni z Programu MultiSport, jaki znacie i lubicie.
Zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. #zostanwdomu

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z naszą Infolinią lub z Pracodawcą.
Jesteśmy w kontakcie… i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się znowu 🙂

Drużyna MultiSport

• Decyzja na podstawie postanowień Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego. Obiekty sportowe począwszy od dnia 14 marca 2020 r. będą zamknięte do odwołania.
• Informacje na temat Programu MultiSport można uzyskać pod numerem Infolinii czynnej 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-22.00. Numer telefonu to 22 242 42 42, adres mailowy: bok@benefitsystems.pl.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

2 KOMENTARZE

  1. serio…wprowadzenie cwiczen online za taka kase? do tej pory byla to fajna oferta ale teraz mnie zawiedliscie. Zdecydowanie czas zmian. Ok system jakos potrafil wyjsc na przeciw klientom i zawiesic oplaty, skoro nie mozna korzystac z obiektow

  2. Lekko mówiąc trochę jestem zły na Multisport. Rozumiem, że obecna epidemia spowodowała zamknięcie wielu lokali w tym siłowni. Problem w tym, że zamiast zawiesić karnet na czas kwarantanny, pod pretekstem ćwiczeń w domu, wciskają filmiki online z ćwiczeniami. Słabo się zachowali, bo to żadna wartość, jeśli podobnych filmów jest pełno na Internecie. Powinni przedłużyć karnety, A nie wmawiać, że te filmy to dobre rozwiązanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ