McFIT w Białymstoku

W kwietniu otwarto kolejny klub sieci McFIT. Tym razem w Białymstoku. Afrykańskie maski na ścianach, olbrzymi goryl pośród lian, różowe poroża zwierząt, ozdobne kurtyny i obrazy – ta mieszanka rozmaitych stylów, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, to nie plan zdjęciowy filmu czy teatralna scenografia, lecz kolejna odsłona nowego studia fitness marki McFIT.

Miłośnicy sportu, wśród których znaleźli się m.in.: Kamila Lićwinko, Gabriel Piotrowski i Tomasz Klimiuk, jako pierwsi mieli okazję przetestować nowy klub fitness, zlokalizowany przy ul. Bohaterów Monte Cassino 10 w Białymstoku.

„Tajemnica atletycznej sylwetki tkwi w angażowaniu mięśni w możliwie wszechstronny sposób. W tym celu niezbędny jest klub fitness zapewniający różnorodne możliwości treningu. McFIT ma dosłownie wszystko, czego trzeba, by osiągnąć życiową formę – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn”, zaznacza Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT. „Dzięki ogromnej strefie cardio, nowym zajęciom fitness na żywo, bogatej ofercie maszyn, wolnych ciężarów i przyrządów do treningu funkcjonalnego, a także naszemu programowi wirtualnych zajęć fitness CYBEROBICS® wprowadzamy nową jakość teraz także w Białymstoku. Jestem pewien, że oferta McFIT dodatkowo wzmocni i tak już spore zainteresowanie fitnessem w tym regionie.”

Materiały: McFIT

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ