Warto żyć ZDRO – Zdrofit Puławska powraca po remoncie

Ursynowski Zdrofit otwiera się po remoncie. W terminie 15-18 października klub zaprasza na dni otwarte pod hasłem „Warto żyć ZDRO”, które jest mottem najnowszej kampanii sieci.
Remont Zdrofitu przy Puławskiej to nie tylko modernizacja pomieszczeń i dostosowanie klubu do standardów całej sieci, lecz także doposażenie i wymiana zużytego sprzętu.

Siłownię o powierzchni treningowej blisko 800 mkw. wyłożono sportową podłogą, a strefa cardio została wzbogacona o 50 nowych urządzeń firmy PRECOR. Strefę funkcjonalną wyposażono w przybory treningowe firmy PROUD i sześciostanowiskową bramę TRX.
W sekcji maszyn półwolnych pojawiły się nowe urządzenia Hammer Strength.
W pierwszym tygodniu po otwarciu Zdrofit umożliwia bezpłatne testowanie klubu. Ponadto, w dniach 15, 17, 18 października, klub na Ursynowie, we współpracy ze specjalistami zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań wzroku, ciśnienia, zawartości tkanki tłuszczowej oraz nawodnienia organizmu.


16 października na odwiedzających czekają challenge z nagrodami, testowanie produktów z baru oraz pomiary składu masy ciała.
– Zależało nam na tym, aby Zdrofit przy Puławskiej spełniał oczekiwania naszych klubowiczów. Przyświecał nam cel dostosowania klubu z długą tradycją na Ursynowie do standardów całej sieci. Zdajemy sobie sprawę, że to miejsce dla mieszkańców tej części południowej Warszawy ma sentymentalne znaczenie – mówi Bartosz Wójcik, menadżer regionalny sieci Zdrofit.

Przygotowane przez Zdrofit dni otwarte są utrzymane w duchu najnowszej, jesiennej kampanii „Warto żyć ZDRO”. Marka konsekwentnie kontynuuje komunikację pozycjonującą Zdrofit jako sieć propagującą zdrową aktywność fizyczną, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Bohaterowie kampanii zostali dobrani tak, aby pokazywać, że kluby Zdrofit są zarówno dla młodych, jak i starszych, wysportowanych, jak i rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością. Kampania Warto żyć ZDRO pokazuje, w jaki sposób uprawianie aktywności przekłada się korzyści w życiu codziennym.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -