Marka Cybex w ofercie TOP-GYM

TOP-GYM, autoryzowany dystrybutor marki Life Fitness i Hammer Strength w Polsce poinformował, że od roku 2019 został również oficjalnym dystrybutorem znanej już na polskim rynku marki Cybex.

-Dzięki temu możemy oferować pełne portfolio marek zrzeszonych pod egidą Life Fitness (obecnie są to Life Fitness, Hammer Strength, Indoor Cycling, Cybex oraz SCIF-FIT), a do tego stale uzupełniamy swoją ofertę o produkty i usługi, by zapewniać naszym klientom kompleksową i najbardziej profesjonalną obsługę na rynku – mówi Maciej Wolny, współwłaściciel TOP-GYM.

Marka Cybex znana jest przed wszystkim z oferty cardio, głównie urządzenia ArcTrainer. Nowością Cybexa jest obecnie maszyna SPARC, która wpisuje się trend HIIT w rosnący na świecie, w tym w Polsce. SPARC to idealny element strefy zajęć grupowych, czy kameralnego treningu grupowego. Świetnie komponuje się na przykład z bramą Life Fitness Synrgy do treningu funkcjonalnego, czy urządzeniami z rodziny GX
(ergometr wioślarski GX, trenażer na górne partie mięśniowe UpperCycle GX). Urządzenie SPARC jest tak zaprojektowane pod kątem biomechaniki, by było przyjazne dla stawów.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży www.top-gym.pl

- REKLAMA -