Manufaktura Zdrowia w Podium Park

Manufaktura Zdrowia, krakowska marka klubów, otworzy swoją kolejną placówkę w nowoczesnym biurowcu Podium Park. Klub zajmie 800 mkw. powierzchni na parterze budynku. Otwarcie klubu planowane jest na listopad 2018 roku.

 

– Klienci, którzy poszukują nowego biura coraz częściej zwracają uwagę na kwestie związane ze zdrowym stylem życia. Coraz więcej pracowników dba o własne zdrowie i kondycję fizyczną, a także ma większą świadomość jak bardzo te czynniki są istotne w ich codziennym życiu. Bardzo cieszymy się, że Manufaktura Zdrowia stanie się jednym z naszych najemców i uzupełni funkcjonalność oferty usługowej Podium Park, zarówno dla przyszłych najemców, jak i okolicznych mieszkańców – mówi Wojciech Dobrzański, Prezes Zarządu Podium Investment.

Manufaktura Zdrowia to marka fitness, która stawia na dobrze wyszkoloną kadrę instruktorską i wysokiej jakości sprzęt sportowy. Dużym atutem marki jest oryginalna oferta zarówno zajęć fitness, jak i zajęć na siłowni.

Klienci nowego klubu fitness będą mogli także skorzystać z sauny oraz z relaksujących po ciężkim dniu pracy masaży. W ofercie znajdą się też masaże sportowe, modelujące oraz poprawiające sylwetkę i wygląd. Planowane jest też wprowadzenie do oferty hydromasaży, które umożliwią relaks po treningu i wprowadzą klientów w dobre samopoczucie na resztę dnia. Manufaktura Zdrowia będzie również oferować 20-minutowe zajęcia rozluźniające i rozciągające górne partie ciała – czyli te, które mocno cierpią z powodu siedzącego trybu życia.

Podium Park to wyróżniający się architektonicznie kompleks trzech budynków biurowo-usługowych w Krakowie przy Al. Jana Pawła II 43A. Cechują go ponadstandardowe rozwiązania z zakresu ekologii, nowoczesnych technologii i elektromobilności.  Inwestycja realizowana przez PODIUM INVESTMENT uzyskała prestiżowy, międzynarodowy certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie OUTSTANDING. Projekt otrzymał jedną z najwyższych ocen w Europie w kategorii budynków biurowych wg najnowszych kryteriów certyfikacji. Podium Investment jest pierwszym polskim deweloperem, który otrzymał tak wysokie wyróżnienie.
Podium Park usytuowany jest w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic Krakowa. Inwestycja powstaje przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Krakowskiej, AWF-u i Tauron Areny.

W ramach całego kompleksu powstaną trzy 11-kondygnacyjne budynki biurowe, których powierzchnia całkowita części nadziemnej wyniesie w sumie ponad 64.400 m2. Pierwszy obiekt Podium Park zostanie oddany do użytku w lipcu 2018 r.

Źródło: materiały prasowe Podium Investment

 

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ