Life Fitness Abdominal Advanced, czyli nowa bezkonkurencyjna maszyna na mięśnie brzucha  

Jak pokazują badania branżowe z Europy oraz USA trening siłowy zdetronizował cardio. Coraz więcej ćwiczących na siłowniach i w klubach fitness ma świadomość, że to właśnie trening siłowy jest kluczowy dla zdrowia i długiego życia. Pomaga budować mięśnie, wzmacniać kości, poprawiać równowagę i zmniejszać ryzyko kontuzji. Jedną z najważniejszych grup mięśni są mięśnie centrum, w tym mięśnie brzucha.

Marka Life Fitness (www.lifefitness.com) w tym roku przedstawiła aż sześć nowych maszyn siłowych z linii Insignia. To najpopularniejsza, najbardziej stylowa linia maszyn stosowych amerykańskiego producenta. Nowoczesny design i perfekcyjna biomechanika to jej bezapelacyjne atuty.

Przedstawiamy nowość z rodziny Insignia – dopracowaną w każdym szczególe maszynę na brzuch – Abdominal Advanced. Umożliwia wszechstronny trening mięśni brzucha, którego próżno szukać w standardowych sprzętach stosowych.

Life Fitness Insignia Abdominal Advanced, jak sama nazwa wskazuje, oferuje znacznie więcej niż typowa maszyna siłowa na brzuch. Ma unikalną konstrukcję, która umożliwia wykonywanie różnych ćwiczeń i wariacji, zapewniając kompleksowy i skuteczny trening.

Zobacz, jak ćwiczy się  na Insignia  Abdominal Advanced

Trening na Life Fitness Insignia Abdominal Advanced – korzyści dla Twoich ćwiczących

  • Unikalna konstrukcja ramienia umożliwia łatwe wejście/zejście
  • Dziewięć regulacji ramienia maszyny dostosowuje się do różnych długości ramion użytkownika i elastyczności bioder
  • Podpórki pod stopy zapewniają użytkownikowi zmienność pozycji stóp / pozycji treningowej i progresję ćwiczeń
  • Liczne warianty ćwiczeń
  • Najbardziej zaawansowana maszyna do treningu mięśni core
  • Możliwość treningu jednorącz oraz rotacji dla większego zaangażowania mięśni skośnych brzucha

Insignia Abdomminal Advanced w Twoim klubie. Oto korzyści!

Zwiększone zadowolenie członków: Insignia Series Abdominal Advanced to nowoczesna maszyna, która oferuje różnorodne ćwiczenia i wariacje, aby sprostać potrzebom wszystkich poziomów sprawności fizycznej. Może pomóc przyciągnąć nowych członków i sprawić, aby istniejący członkowie wracali po więcej.

Jeśli chcesz udoskonalić ofertę sprzętu siłowego w Twojej siłownia, Insignia Abdominal Advanced to świetna opcja. Umożliwi Twoim klubowiczom wszechstronny trening brzucha.

Zadzwoń po ofertę +48 668 018 040.

www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -