Jak kierowcy Formuły 1 szlifują formę z Life Fitness?

Chcesz, by Twoi klienci też trenowali po mistrzowsku, sprawdź ofertę Life Fitness i Hammer Strength.

Life Fitness (www.lifefitness.com)  jest oficjalnym dostawcą sprzętu fitness dla Williams Racing. Partnerstwo zostało ogłoszone w 2017 roku i zostało przedłużone do 2024 roku. Na urządzeniach treningowych  Life Fitness ćwiczą kierowcy Williams Racing, ekipa pitstopów i pracownicy fabryki. To wieloletnie wsparcie ze strony Life Fitness pomaga sportowcom Williams Racing osiągnąć szczytową formę, ale nie tylko kierowcom. Williams Racing dba o zdrowie i formę wszystkich swoich pracowników.

Z siłowni Life Fitness o powierzchni 330 m kw. korzysta 750 pracowników. Są to oczywiście kierowcy, załoga pit stopu, pracownicy fabryki i personel pomocniczy. W siłowni  znajduje się pełna gama sprzętu cardio Life Fitness, w tym ergometry wioślarskie dla tych nastawionych na rezultaty Heat Performance Row. Ponadto  siłownię wyposażono w sprzęt siłowy linii premium Insignia i Axiom – w tym w dwufunkcyjne maszyny  Axiom , które oferują dwa ćwiczenia w jednym.

Wyciągi Multi-Jungle idealne nie tylko dla sportowców

Linia Signature Multi-Jungle zapewnia ćwiczącym szerokie opcje treningowe, z treningiem siłowym opartym na wyciągach, aby budować moc, równowagę i stabilność. Maszyny Multi-Jungle cieszą się popularnością jest popularny wśród załogi pit stopu, pomagając w spełnieniu specyficznych wymagań fizycznych dla ich ról.  W siłowni znajdują się również akcesoria do treningu funkcjonalnego Life Fitness i Hammer Strength oraz HD Air Bike – z nowej linii trenażerów HD Performance marki Hammer Strength.

Zajęcia rowerowe  z ICG Connect

Zaprojektowane z myślą o elastycznym wykorzystaniu przestrzeni, studio ćwiczeń grupowych można przekształcić w studio jazdy na rowerze stacjonarnym, z ICG IC7s i systemem ICG Connect, który integruje dane cyfrowe z technologią grywalizacji, tworząc interaktywne studio rowerowe.

Jako oficjalny dostawca sprzętu dla zespołu, Life Fitness wspiera również Williams Racing, gdy team podróżuje. Ponadto partner Life Fitness oprócz dostęp do najnowszego i najbardziej innowacyjnego sprzętu może liczyć na wsparcie ekspertów Life Fitness w opracowaniu konkretnych rozwiązań dla poprawy rezultatów treningowych.

Zobacz jak wygląda siłownia Williams Racing w Wielkiej Brytanii.

Szukasz wyposażenia centrum sportowego pod konkretne dyscypliny sportowe?

Zgłoś się do nas + 48 668 018 040

www.top-gym.pl

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -