JUMP World zadebiutuje w Warszawie

Pierwsza warszawska lokalizacja Jump World otwarta zostanie w kompleksie Centrum Krakowska 61. Park trampolin znajdować się będzie w budynku dotychczas wykorzystywanym przez jedną z sieci DIY, który wkrótce zostanie zmodernizowany. Firma doradcza Savills reprezentowała właściciela obiektu w transakcji najmu 2450 mkw. powierzchni.

 

Sieć Jump World obecna jest już w Gnieźnie, Katowicach, Radomiu, Tarnowskich Górach, Wrocławiu, Wrześni i Zabrzu. Wkrótce planowane są otwarcia kolejnych obiektów m.in. w Łodzi, Lesznie, Rybniku, Śremie, Opolu i Tychach.

W Centrum Krakowska 61 operator trampolin będzie działał na zasadzie franczyzy. Zajmie ponad połowę powierzchni najmu na pierwszym piętrze w budynku, który zostanie całkowicie odnowiony. Rekomercjalizacja obiektu trwa i zakłada połączenie funkcji rozrywkowo-rekreacyjnej na piętrze z funkcją handlową na parterze. Otwarcie zmodernizowanego budynku o całkowitej powierzchni 11 800 mkw. planowane jest w połowie 2019 r.

„Parki trampolin zyskują na popularności i stanowią coraz istotniejszy segment rynku na fali zwiększonego zapotrzebowania na ofertę rozrywkową w centrach handlowych. Cieszymy się, że tak prężnie rozwijająca się sieć wybrała CK61 na swoją pierwszą lokalizację w Warszawie. Jump World w fantastyczny sposób łączy zabawę z aktywnością fizyczną, promując ruch i zdrowy tryb życia, zwłaszcza wśród najmłodszych” – mówi Monika Janczewska-Leja, dyrektor działu doradztwa i wynajmu powierzchni handlowych, Savills.

Centrum Krakowska 61 to jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Jego łączna powierzchnia to blisko 75 000 mkw. Zaletą parku jest lokalizacja przy Al. Krakowskiej 61, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu z trasy S2. W ramach parku działa salon mebli Agata, hipermarket Auchan, sieć Media Markt oraz sklep z pokryciami podłogowymi Komfort.

Firma Savills jest agentem wyłącznym ds. rekomercjalizacji modernizowanej powierzchni w kompleksie Centrum Krakowska 61. Właścicielem obiektu jest fundusz Octava Property Trust zarządzany przez Octava Asset Management.

Źródło: materiały prasowe Savillis

- REKLAMA -