gym80: trening siłowy klasy premium

Co można powiedzieć o maszynach do treningu siłowego marki gym80? Praktycznie niezniszczalne, o świetnej biomechanice – to najważniejsze, zdaniem dystrybutora urządzeń, cechy. Marka gym80 to także szeroki asortyment i wysoki stopień dostosowania produktów dla siłowni i klubów fitness.

Najnowsza seria urządzeń gym80 Pure Kraft Strong obejmuje pięć różnych urządzeń. Serię wyróżnia opatentowana funkcja zrzutu obciążenia. Po uruchomieniu mechanizmu płyty dociskowe przesuwają się bliżej osi obrotu, co zmniejsza obciążenie o ok. 30%. Pozwala to na odciążenie w połowie serii bez konieczności zmiany pozycji ćwiczącego.

– Konstrukcja maszyn jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach pod względem biomechaniki ciała, tak aby uzyskać idealną ścieżkę ruchu oraz z uwzględnieniem mocnych i słabych stron mięśni w różnych pozycjach ruchu – opowiada Rajmund Gola z Aktiv-Vital, dystrybutora marki gym80 w Polsce.

W niedługim czasie można spodziewać się kolejnych premier. Jak zapewnia Rajmund Gola, rozwój nowych produktów PURE KRAFT nie stoi w miejscu. – KRÓL MASZYN z Zagłębia Ruhry nigdy nie przestaje zachwycać – dodaje.

Źródło: materiały prasowe Aktiv-Vital

- REKLAMA -