Targi ISPO MUNICH 2022 w innym terminie

Organizator targów ISPO MUNICH poinformował o podjęciu strategicznej decyzji. Termin targów ISPO MUNICH 2022 przeniesiono ze stycznia na listopad 2022.

Targi ISPO MUNICH 2022 odbędą się w nowym terminie w dniach 28-30 listopada 2022 (poniedziałek-środa). Kolejna zmiana oprócz terminu, to skrócenie imprezy do 3 dni.

 

Jak czytamy w informacji prasowej, decyzję o przeniesieniu targów na termin listopadowy podjęto wspólnie z wiodącymi przedstawicielami branży. Termin listopadowy targów będzie zatem obowiązywać także w kolejnych latach.

Nowy termin jest odpowiedzią na znaczące zmiany zachodzące na rynku globalnym. To także odpowiedź na problemy związane z zaburzonymi przez pandemię cyklami produkcyjnymi, przerwanymi łańcuchami dostaw i aktualną dostępnością produktów sportowych na rynku międzynarodowym.

Nowy termin targów ISPO MUNICH wychodzi także naprzeciw życzeniom zarówno przedstawicieli marek sportowych, jak i handlu branżowego. Dotychczasowy termin targów ISPO, wypadający po zamknięciu okresu kontraktacji sezonowych, byłby trudny do realizacji pod kątem udziału w tym wydarzeniu.

Z informacji otrzymanych od organizatora targów wynika, że wszystkie zgłoszenia udziału wysłane pod kątem terminu w styczniu 2022, zostaną przeniesione na listopad 2022.

Kalendarz OutDoor by ISPO

Przy okazji zmiany terminu targów ISPO MUNICH 2022, organizator ogłosił także nowe terminy targów OutDoor by ISPO 2022 oraz 2023, które będą również lepiej dostosowane do aktualnych potrzeb branży outdoorowej. OutDoor by ISPO 2022 odbędzie się w terminie 12-14 czerwca 2022, a OutDoor by ISPO 2023 w terminie 22-24 maja 2023.

Targi FitnessConnected 2021

Mimo restrykcji związanych z zaostrzeniem sytuacji pandemicznej w Bawarii targi FitnessConnected obędą się w zaplanowanym terminie 18-20 listopada 2021 (start za 2 dni)!

Wszystkich wybierających się na targi FitnessConnected, informujemy, że w stosunku do odwiedzających, zgodnie z aktualnymi przepisami, będzie obowiązywać zasada 2G (geimpft-genesen), czyli na targi wpuszczane będą tylko osoby w pełni zaszczepione posiadające ważny certyfikat szczepienia oraz ozdrowieńcy posiadający cyfrowe potwierdzenie przejścia COVID.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ