Fitness w Starej Poczcie

ICON Fitness w Gliwicach to nowe miejsce na fitnessowej mapie Polski. Nowoczesny wystrój i sprzęt w  klimatycznych murach budynku Starej Poczty – kultowego miejsca w Gliwicach.

Icon Fitness to międzynarodowa marka posiadająca swoje kluby w Polsce, Grecji oraz Izraelu. Pierwszy klub tej sieci powstał został otwarty w Lublinie w maju 2014 roku, a następnie w Katowicach, Częstochowie i Stalowej Woli. Teraz przyszedł czas na kolejne miasto – Gliwice. W zabytkowym budynku Starej Poczty przy ul. Dolnych Wałów 8 powstaje nowoczesny kompleks, a w nim – ICON Fitness. Otwarcie klubu przewidziane jest na koniec lutego 2018 roku.

– Marką macierzystą, na fundamentach której wyrósł ICON Fitness jest Holmes Place, jedna z najbardziej ekskluzywnych marek fitness w Polsce posiadająca swoje kluby w Warszawie i Wrocławiu. To powiązanie dało silną podstawę do stworzenia nowej marki – ICON Fitness skierowanej do młodych ludzi, ale nie tylko. ICON Fitness to miejsce dla osób, dla których cenny jest świetny wystrój klubów, najlepszy sprzęt, profesjonalna kadra instruktorów i trenerów personalnych oraz przepełniona pozytywną energią atmosfera – mówi Lidia Zamyłko, Marketing Manager Holmes Place Poland.

ICON Fitness to miejsce, dzięki któremu każdy poczuje, że dobra zabawa, pozytywna energia idzie w parze z treningiem. To pozwala na osiąganie celów treningowych w innym wymiarze niż z konieczności i strachu przed tym, czy uda się osiągnąć zamierzone rezultaty. To, co wyróżnia ICON Fitness to szeroki wachlarz usług i przystępna cena. Dla tych, którzy lubią ćwiczyć w grupie pod czujnym okiem instruktorów – autorskie zajęcia fitness, dla tych którzy wolą indywidualne podejście – treningi personalne, ponad to strefa do treningu siłowego, strefa wolnych ciężarów, studio cross fit, studio rowerowe i zajęcia z wirtualnym trenerem.

- REKLAMA -
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJoga w Mordorze
Następny artykułTransformacja Calypso

ZOSTAW ODPOWIEDŹ