Fitness Platinium zaprasza na rower

Przesiądź się z nami na rower! A dlaczego? Bo ruch to zdrowie, a do #rowelovego szaleństwa zachęcamy cię już od kilku lat! W Fitness Platinium kochamy rowery! Wiemy, że poruszając się jednośladem nie tylko dbamy o swoje zdrowie, ale i o kondycję środowiska – tak Fitness Platinium zachęca do jazdy na rowerze klientów. Jak pokazują badania, o których pisaliśmy niedawno na portalu, Polacy rozkochali się podczas pandemii w jeździe na rowerach. Warto więc na tę miłość zwrócić uwagę.

Operator klubów sieci Fitness Platinium przygotował rowerową mapę Krakowa. Jest ona dostępna na stronie sieci. Można ją wydrukować i mieć zawsze ze sobą. Na mapie oznaczone są lokalizacje klubów, a także stacje naprawcze, gdzie użytkownicy mogą bezpłatnie naprawić swój rower. Do dyspozycji są w nich  przydatne do usunięcia usterek narzędzia oraz pompka.

Przy Fitness Platinium Aleja Pokoju 16, Fitness Platinium Aleksandry 11 i Fitness Platinium Lea 213 zlokalizowane są wiaty rowerowe, gdzie klienci mogą bezpiecznie przechować rower korzystając z treningu w klubach.

 

Co dwa tygodnie Fitness Platinium oferuje także wycieczkę rowerową z instruktorem programu Spinning, Robertem Waszkiewiczem, podczas której klienci mogą mają okazję poznać najpiękniejsze trasy rowerowe w Krakowie.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -