W Warszawie, na Ursynowie rusza klub fitness dla mam. Uroczyste otwarcie odbędzie się 2 września w godzinach 10.00-15.00.

„Mama Ćwiczy Fitness” to miejsce dedykowane wszystkim kobietom, nie tylko mamom, ale każdej pani, która ceni sobie kameralną i intymną atmosferę.

Współczesna kobieta dba o zdrowie i formę, jednak nie zawsze ma z kim zostawić dziecko, aby odwiedzić klub fitness, dlatego to miejsce zostało pomyślane tak, aby można było poćwiczyć, lecz również spotkać się i porozmawiać z innymi mamami.

Oferta jest skierowana także do kobiet w ciąży, po porodzie, oraz po kontuzjach. Zajęcia będą się odbywały w komfortowej sali fitness, ale również w plenerze, na terenie Lasu Kabackiego.

Klub oferuje dodatkowo masaż relaksacyjny oraz zajęcia dla dzieci.

Klientki klubu mają zapewnioną opiekę dla swoich pociech, a w tym czasie mogą zadbać o formę, zrzucić zbędne kilogramy, czy po prostu odpocząć.

Dzieci spędzą czas aktywnie i twórczo w sali zabaw pod opieką doświadczonych animatorów. Dobrze doświetlona dużymi oknami, 25 metrowa sala zabaw dla dzieci wyposażona jest w dziecięce meble i zabawki.

Dla najmłodszych przygotowano przytulną łazienkę z przewijakiem. Zapewniono warunki do podgrzania mleka i nakarmienia malucha w specjalnym foteliku.

W planach jest również odrabianie lekcji ze starszymi dziećmi, warsztaty tematyczne dla mam oraz zajęcia dla seniorek.

www.mamacwiczyfitness.pl

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ