Bezpieczny powrót do treningów

Mając świadomość następstw obecnej sytuacji epidemiologicznej, ograniczenia aktywności fizycznej czy też przebycia COVID-19, Polski Związek Trenerów Personalnych, Espresso Fitness Solutions, Fitness Biznes oraz Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego zainicjowali pro bono akcję informacyjną bezpiecznego powrotu do uprawiania sportu i aktywności fizycznej.

Przygotowani do powrotu

Zebraliśmy interdyscyplinarny zespół, który podzieli się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz przedstawi międzynarodowe wyniki badań, rozwiązania i trendy. Chcemy, żebyście byli jak najlepiej przygotowani do powrotu. Dlatego też ważne jest, aby udało się nam dotrzeć do jak największej rzeszy osób pracujących z klientami oraz podopiecznymi, w tym do trenerów personalnych i instruktorów, aby razem, kiedy będzie to w pełni możliwe, bezpiecznie wrócić do treningu.

Nowa rzeczywistość

Zdajemy sobie sprawę z obostrzeń oraz z tego, że przyszedł nowy czas i nic nie będzie już takie jak przed marcem 2020 roku. Kluby będą musiały nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości, a trenerzy zostaną skonfrontowani z całkiem innymi wymaganiami, potrzebami, a także co najważniejsze, możliwościami klientów. Bezpieczeństwo, odpowiedzialność i najwyższe standardy pracy będą teraz kluczowe.

Zapraszamy serdecznie już 11.12. o godz. 17.00

Link do wydarzenia

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tymczasem począwszy od jutra codziennie będziemy przedstawiać garść nowych informacji oraz prezentować prelegentów.

- REKLAMA -