CityFit w Białymstoku

To już szóste otwarcie zaplanowane przez CityFit na ten rok. Tym razem w Białymstoku. Lokal o powierzchni 1700 mkw. otwarty zostanie w czwartym kwartale 2017 roku w Galerii Zielone Wzgórze, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska.

Klub czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przestrzeń treningowa podzielona zostanie na 10 ergonomicznych stref, wśród których znajdą się  m.in. strefa cardio, funkcjonalna, cross functional, wolne ciężary, fitness, a także strefa relaksu oraz fit test z innowacyjnymi urządzeniami do pomiaru postępów treningowych. Z oferty klubu będzie można korzystać bez konieczności podpisywania długoterminowych umów oraz z gwarancją stałej ceny karnetu przez cały czas uczęszczania.

– Oferta, jaką przygotowaliśmy dla mieszkańców Białegostoku, to  swojego rodzaju ewenement na lokalnym rynku. Nie tylko będziemy pierwszym w mieście sieciowym klubem typu low-cost, ale dodatkowo również zaproponujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki treningu – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

W tym samym okresie sieć planuje otwarcie klubów również w innym obiekcie należącym do Carrefour Polska – chorzowskim Centrum Handlowym AKS – a także we Wroclavii oraz w krakowskim biurowcu Principio. Na początku przyszłego roku CityFit otworzy trzeci klub w Warszawie – w Galerii Rondo Wiatraczna.

- REKLAMA -