Just GYM zaczyna rok otwarciem kolejnego klubu

Sieć klubów Just GYM otworzyła swój 29. klub w Polsce. Tym razem w Gdańsku. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to blisko 2400 mkw. Najnowsza lokalizacja to już drugi klub sieci w Trójmieście. Obiekt znajduje się na terenie CH Auchan Szczęśliwa.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej inwestycji. Gdański klub ma ogromną powierzchnię. Dlatego poza naszymi standardowymi strefami treningowymi udało nam się tu umieścić specjalną strefę OCR i Street Workout. Tradycyjnie oferujemy naszym klientom najwyższą jakość sprzętu i infrastruktury. Zapewniamy także komfortowe szatnie wraz z prysznicami. Klienci mają bezpłatny dostęp do wifi na terenie klubu oraz bezpłatny parking tuż przed obiektem

– mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

– Nadal działamy w duchu zrównoważonego rozwoju, optymalizujemy zużycie wody i prądu. Wykorzystujemy też najnowsze technologie, które pozwalają nam być bardziej eko, a przy tym ograniczać koszty zarządzania siecią. Już od pewnego czasu nasze nowe otwarcia klubów promują sportowcy. Poprzez swoją postawę i osiągnięcia zachęcają do aktywności i przekazują, jak ważny jest ruch w naszym życiu. Do współpracy w Gdańsku zaprosiliśmy lekkoatletę i reprezentanta Polski w sprincie Przemka Słowikowskiego – opowiada Paweł Ciszek.

– Mamy nadzieje, że nasz nowy obiekt w Gdańsku będzie stanowił idealne miejsce na trening dla gdańszczan, o każdej porze dnia i nocy – podsumowuje Paweł Ciszek.

Źródło: materiały prasowe

 

 

 

 

- REKLAMA -