Behapowiec Gym w Poznaniu

W końcu stycznia otwarty został czwarty klub marki BEHAPOWIEC GYM®. Po klubach w Grodzisku Wielkopolskim, Nowym Tomyślu i Koninie, przyszła kolej na Poznań.

BEHAPOWIEC GYM® to oficjalne centra treningowe marki Hammer Strength. – Jesteśmy dumni z tego, że na przestrzeni 3 lat udało nam się stworzyć cztery kluby. BEHAPOWIEC GYM® to nowoczesna sieć siłowni przeznaczonych w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników, ale także dla amatorów, ciężarowców, crossfitowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością. Jesteśmy jedyną taką siecią w Polsce – mówi Bartosz Resliński, CEO BEHAPOWIEC GYM®. – Nasze siłownie wyróżniają się mega profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą trenerską. To zawodnicy sportów sylwetkowych, którzy zdobywają trofea w Polsce i na świecie – dodaje Resliński.

Poznański klub jest początkiem nowego formatu klubu – BEHAPOWIEC GYM®/ GYMWORLD. To wyjście poza dotychczasowe profesjonalne ramy klubu i zaproszenie dla szerszego grona klientów. Poznański klub ma powierzchnię 1200 mkw. Dla klientów przygotowano karnety od 79 zł do 149 zł. Honorowane są także karty sportowe.

Źródło: materiały prasowe BehapowiecGym

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ