Akademia MultiSport

Jesienią wystartuje Akademia MultiSport. Program składać się będzie z siedmiu modułów tematycznych i zajmie łącznie dziesięć dni szkoleniowych. Wśród prelegentów pojawią się znani branżowi praktycy.

Swoją wiedzą podzielą się m.in. Sebastian Goszcz, Tamara Bieńkowska, Marcin Jędrzejczyk, Katarzyna Figuła i Paweł Rochala. Uczestnicy biorący udział w szkoleniu będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania obiektami sportowymi, od skutecznego budowania lojalności klientów w branży fitness & wellness, po kluczowe aspekty prawne i finansowe w prowadzeniu działalności gospodarczej. Każdy partner Benefit Systems ma szansę zaangażować w projekt nawet kilku swoich pracowników (po jednym na każdym module tematycznym).
Zależy nam, aby partnerzy, którzy odbędą wszystkie moduły programu zostali wyposażeni w wiedzę oraz umiejętności, które pomogą im w przyszłości bardziej efektywnie i świadomie prowadzić własny biznes. Akademia MultiSport to idealne rozwiązanie, aby podnieść kwalifikacje niezbędne w stale rozwijającej się branży fitness & wellness – podsumowuje Wojciech Szwarc.

- REKLAMA -