Klub fitness – milionowa inwestycja: fakt czy mit?

Kolejnym prelegentem 4.FORUM FITNESS BIZNES będzie Maciej Kowalski, który działa w branży fitness od 2010 roku. Mamy nadzieję, że jego prelekcja będzie jednocześnie okazją do wymiany poglądów. Temat z pewnością kontrowersyjny: Klub fitness – milionowa inwestycja. Fakt czy mit?

Był General Manager’em w Jatomi Fitness Echo Kielce, menedżerem Klubu Kombinat Formy, menedżerem Klubu Fabryka Formy Gorzów Wielkopolski, Dyrektorem ds. Rozwoju w Fabryka Formy S.A. Był również odpowiedzialny za rozwój w Polsce jednego z europejskich liderów branży fitness segmentu low cost: Fitness24Seven. Obecnie współtwórca nowej sieci klubów ORGANIC FITNESS odpowiedzialny jednocześnie za jej rozwój.

Jako osoba odpowiedzialna za rozwój sieci fitness, dla których pracował, pozyskał blisko 30 wielkopowierzchniowych lokali komercyjnych w największych miastach w Polsce. Współpracował z największymi inwestorami i deweloperami w trakcie procesu komercjalizacji powierzchni dla branży fitness, tak jak Echo Investment, CBRE, IKEA, SKANSKA i inni. Organizował i zarządzał budżetem inwestycyjnym na kwotę blisko 60 mln PLN. Odpowiedzialny za procesy negocjacyjne, inwestycyjne, przedsprzedażowe.

Współtwórca implementacji zarządzania procesowego w sieci klubów Fabryka Formy. Prelegent oraz autor publikacji w mediach branżowych.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ