Networking z certyfikatem

Hasło “networking” z pewnością nie jest już dla was nowością także w kontekście konferencji branżowych. Networking można sprowadzić do wymiany wizytówek czy rozmów kuluarowych, ale to przede wszystkim nawiązywanie relacji z drugim człowiekiem, a ta umiejętność jest kluczowa dla wszystkich osób zajmujących się obsługą klienta i sprzedażą. Networking to ten rodzaj kompetencji, bez których trudno działać w branży usługowej, zwłaszcza branży fitness & wellness.

Dlatego na FORUM FITNESS BIZNES 2018 zaproponujemy wam zupełnie inną niż dotychczas formę networkingu – połączenie moderowanej sesji networkingowej z praktycznym warsztatem uczącym networkingu. Pozyskane umiejętności będziecie mogli przećwiczyć na konferencji, a wykorzystać “na placu boju” w klubie w relacjach ze swoimi klientami.

Tuż po rejestracji na FORUM odbędzie się certyfikowany warsztat, który poprowadzi Artur Sójka, współautor książki “Eventworking”, networker, praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji, autor bloga biznesowego www.artursojka.pl,  oraz Aldona Bochen, trener i doświadczony moderator sesji networkingowych, jednen z założycieli warszawskich Klubów Toastmasters Leaders, Vistula Toastmasters Leaders i Toastmasters Business Leaders.

W przerwach konferencji będzie nam towarzyszyło 4 doświadczonych moderatorów, którzy będą dbali o włączanie uczestników wydarzenia do networkingu. Na Forum Fitness Biznes zadbamy o to, by nikt nie spędzał czasu sam i poznał jak najwięcej ciekawych osób z branży.

- REKLAMA -