Wraz z początkiem 2018 roku w Towarzystwie Handlowym MATMARCO Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorze w Polsce marek Precor, Spinning, Queenax, Circle, York Fitness, Frei, Catapult, Vertimax, Gymaware, zaszły zmiany w Zarządzie spółki.

W skład Zarządu został powołany dotychczasowy dyrektor wykonawczy Matmarco, Marcin Piestrzyński. Objął on funkcję Wiceprezesa Zarządu. Obecnie we władzach spółki zasiadają Marek Pasiak, Prezes Zarządu, Maciej Kędziorek, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny oraz Marcin Piestrzyński,Wiceprezes Zarządu.

Zmiany w strukturze spowodowane są rozwojem spółki na dynamicznym, polskim rynku oraz potrzebą szybkiego i bardziej elastycznego reagowania na jego potrzeby. Awans Marcina Piestrzyńskiego pozwoli na jeszcze pełniejsze wykorzystanie jego wiedzy i kompetencji.

Marcin Piestrzyński związany jest  od ponad 26 lat z detaliczną i inwestycyjną częścią branży fitness. Wprowadzał na rynek wiele sportowych marek. Doradzał i z sukcesami współpracował z największymi klubami fitness, wellness i medical fitness, hotelami i klubami sportowymi. W ciągu ostatnich 18 lat kierował ponad 800 instalacjami m.in. w najbardziej prestiżowych obiektach w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem.

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ