W-F z Calypso Fitness

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polaków, sieć klubów Calypso Fitness wprowadziła cykl zajęć dla dzieci i rodziców pod nazwą „Strefa Kids Training, czyli w-f z Calypso Fitness”.

Marka Calypso po raz kolejny udowodniła, że dostarcza nie tylko klientom usługi na najwyższym poziomie przygotowując treningi online, które angażują dorosłych i dzieci i to zupełnie bezpłatnie – mówią przedstawiciele sieci Calypso Fitness.

Aktywność fizyczna przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego oraz ma pozytywny wpływ zdrowie i samopoczucie. Dlatego sieć klubów Calypso Fitness zachęca rodziców do aktywizowania dzieci w trosce o ich zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.
Treningi dla dzieci i rodziców z powodzeniem mogą stać się alternatywą dla zajęć wychowania fizycznego. Pozostawanie w domu nie może być powodem do zaprzestania wykonywania ćwiczeń przez dzieci i młodzież.

Calypso Fitness przewidziało szereg treningów dla dorosłych i dzieci w różnym wieku. Filmy publikowane są na fanpage FB @calypsofitness oraz udostępniane na playliście na YT. Pierwszy film można już obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=QZgQYqWzkes
Warto jeszcze raz podkreślić, że są one ogólnodostępne i całkowicie bezpłatne.

 

Źródło: materiały prasowe
Fot. DarkWorkX/Pixabay

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ