Wygraj nowe buty Salomon!

Przymierzaj nowe buty Salomon i wyjdź na wycieczkę! Możesz przemierzać zarówno Wysokie Tatry lub nieco mniejsze Beskidy – jednak czasem przygoda czai się po prostu za rogiem. Szybki wypad poza miasto lub do najbliższego parku również może zapewnić niezłą zabawę podczas jesiennych dni.

W takich warunkach, gdy pogoda jest niepewna a termometr pokazuje temperatury  zbliżające się do zera, sprzęt ma dużo większe znaczenie niż w lecie. Ciepła kurtka, nieprzemakalne spodnie i przede wszystkim wygodne, oddychające i wodoodporne buty, pozwalają cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

 

Jeśli jeszcze nie masz swojej wymarzonej pary butów sprawdź na www.konkurs-salomon.pl. Codziennie ktoś wygrywa! Jednak musisz się spieszyć – akcja trwa tylko do 15 grudnia! Nie siedź w domu – pędź do sklepu – przymierz nowe buty Salomona i zaplanuj swoją własną wycieczkę. Nie zapomnij podzielić się z nami wrażeniami na profilach społecznościowych używając hasztagów #salomon #przemierzaj:-)

FILM:

- REKLAMA -