Williams Racing z Life Fitness

Williams Racing ogłosił niedawno przedłużenie umowy z Life Fitness. Współpraca trwa już sześć lat i będzie kontynuowana przez kolejne pięć. Life Fitness zachowa status Oficjalnego Dostawcy Sprzętu Fitness dla brytyjskiego teamu Formuły 1.

Williams Racing z nowym sprzętem

W ramach przedłużonej umowy, siłownia w siedzibie Williamsa zostanie zmodernizowana z wykorzystaniem najnowszego sprzętu z rodziny marek Life Fitness. Z obiektu treningowego korzystać będzie personel Williamsa, w tym kierowcy zespołu, podczas pobytu w bazie zespołu w Grove.

– Dla nas teamu Formuły 1, skuteczność i innowacyjność są podstawą tego, co robimy. Dlatego cieszymy się, że przedłużamy nasze partnerstwo z Life Fitness. Dzięki temu nasi pracownicy i zawodnicy będą mieli dostęp do najnowocześniejszego sprzętu w siłowni i innych obiektach treningowych na terenie naszej fabryki

– powiedział James Bower, Dyrektor Handlowy Williams Racing.

Life Fitness Experience Hub

Obiekt ten jest czwartym Life Fitness Experience Hub, po obiektach w Chicago, Barcelonie i Hong Kongu. Każdy z hubów prezentuje przyszłość sprzętu treningowego, digitalizacji i doświadczeń treningowych. Odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o trendach i rozwiązaniach na miejscu w głównej siedzibie Williamsa.

– Nasze partnerstwo z Williams Racing bazuje na licznych wspólnych wartościach. Innowacyjność, doskonałość, światowej klasy inżynieria i wydajność to zasady, które leżą u podstaw obu organizacji i jesteśmy bardzo dumni, że możemy kontynuować naszą współpracę z zespołem o tak silnym dziedzictwie w Formule 1

– stwierdził Frank van de Ven, Vice President International w Life Fitness.

Źródło: materiały prasowe TOP-GYM

 

- REKLAMA -