Tiger Gym, czyli Zdrofit

Od 1 lipca 2018 r. kluby należące do sieci Tiger Gym przejdą rebranding i zaczną funkcjonować pod marką Zdrofit. Zarówno Zdrofit, jak i Tiger Gym należą do Fit Invest sp. z o.o. z grupy kapitałowej Benefit Systems. Tiger Gym posiada 9 klubów zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Wejherowie.

Zdrofit jest w fazie intensywnego rozwoju i liczba klubów w całej sieci zmienia się dynamicznie. W czerwcu z planowanymi otwarciami sieć będzie liczyła 29 klubów. Po włączeniu do marki lokalizacji Tiger Gym będzie to już 38 klubów pod brandem Zdrofit.
– To dla nas intensywny czas. Sieć Zdrofit dosłownie rośnie z tygodnia na tydzień. Dołączenie klubów Tiger Gym do sieci pozwala nam na ekspansję na północy Polski. Lokalizacje Tiger Gym prezentują poziom, który wpisuje się w standardy sieci Zdrofit. Oczywiście będziemy pracować nad podnoszeniem jakości świadczonych usług w tych klubach  – mówi Jakub Raniszewski, członek zarządu Zdrofit.
Już teraz Zdrofit jest w trakcie procesów mających na celu dostosowanie funkcjonowania klubów Tiger Gym do procedur obowiązujących w Zdroficie.

- REKLAMA -