System CRM w prezencie

Marka Justfit oferuje swoim klientom nie tylko sprzęt. Producent pomyślał także o oprogramowaniu do zarządzania biznesem. System CRM AURA, stworzony na potrzeby klientów marki Justfit, zapewnia dostęp użytkownika na różnych poziomach. I można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie.

Z systemu CRM mogą korzystać wszystkie osoby zaangażowane w proces zarządzania studiem treningu, a więc zarówno właściciel, menedżer, jak i trener.  Zaletą rozwiązania opartego na chmurze jest to, że informacje dotyczące klienta, zapisy z treningów, bilety i inne dane są dostępne na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu nie tylko nie traci się informacji o klientach, ale także jest do nich ciągły dostęp.

“Nasz klient może dzięki systemowi CRM AURA monitorować wydajność studia oraz dane finansowe. Może także porównywać harmonogram klienta z aktywnością trenera i wykorzystaniem urządzenia. Pozwoli mu to wykryć wszelkie nieprawidłowości i odkryć możliwości rozwoju” – tłumaczą przedstawiciele dystrybutora Justfit EMS.

Przeczytaj także o programie mentoringowym Justfit EMS.

 

- REKLAMA -