Stoch, Kubacki i Hula – mistrzowie olimpijscy na Go Active Show

To wydarzenie absolutnie bez precedensu. Trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu, na czele ze zdobywcą Pucharu Świata i mistrzem olimpijskim z Pjongczangu – Kamilem Stochem – poprowadzą wyjątkowy trening dla wszystkich fanów.

 

Razem z brązowymi medalistami olimpijskimi: Dawidem Kubackim i Stefanem Hulą przybliżą wszystkim kibicom, jak wygląda ich codzienna praca. 30-minutowy trening dla uczestników Go Active Show to pierwsza tego typu inicjatywa w historii polskich skoków narciarskich.

Dyscyplina uwielbiana przez miliony Polaków, zwykle jest przez nich śledzona za pośrednictwem transmisji telewizyjnych. Teraz wszyscy fani skoków narciarskich będą mogli spotkać swoich ulubieńców z bliska. I to nie w górach, lecz w stolicy. Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula będą gośćmi największych w Polsce targów sportowych Go Active Show 2018, które odbędą się w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Uwielbiani przez Polaków zawodnicy z pewnością nie odmówią swoim fanom również autografów i pamiątkowych zdjęć.

Ale to nie wszystko. W trzydniowym programie wydarzenia znajduje się szereg sportowych atrakcji – treningów, zawodów, pokazów i warsztatów, w tym bicie Rekordu Guinnessa w skokach na trampolinach. Ambasadorami wydarzenia są: najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce Ewa Chodakowska, mistrzyni sportów walki Joanna Jędrzejczyk oraz fitnessowe odkrycie 2017 – megapozytywny trener personalny Qczaj. Targi odwiedzą gwiazdy różnych dyscyplin sportu, które będą promować aktywny i zdrowy tryb życia.

Szczegóły i bilety na: goactiveshow.pl

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ