Sprzęt cardio – akcja regeneracja

Jak w TOP-GYM regenerujemy konsole w maszynach cardio? Elektronika, w tym konsole dotykowe w sprzęcie cardio, to z jednej strony „centrum dowodzenia” danej maszyny, a z drugiej niezwykle skomplikowany układ elementów, który w TOP-GYM regenerujemy z dbałością o szczegóły i starannością.

Bardzo ważna jest tu właściwa kalibracja. W TOP-GYM szczegółowej kontroli poddajemy elementy elektroniczne. Po skomplikowanym procesie mycia, nasz wysokiej klasy elektronik wymienia najczęściej zużywające się części układów elektronicznych. Wgrywa też najnowsze oprogramowanie.

To niezwykle odpowiedzialna praca, w której nie ma miejsca na niefrasobliwość. Każda drobna, z pozoru mało istotna, śrubka może mieć wpływ na bezawaryjną pracę maszyny, a nade wszystko na bezpieczeństwo użytkownika. W TOP-GYM specjalizujemy się w regeneracji sprzętu Life Fitness, a nasi technicy znają każdą śrubkę i kabel w sprzęcie cardio.

Zobacz, jak regenerujemy panele dotykowe w sprzęcie cardio:

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konsoli cardio, przeczytaj nasz przewodnik po konsolach cardio.

Maszyny regenerowane – co musisz wiedzieć, zanim kupisz

Jeśli zamierzasz kupić na siłownię sprzęt regenerowany, sprawdź od kogo kupujesz, w jakich warunkach składowany jest sprzęt, który trafia później do regeneracji. Dowiedz się, jakim procesom regeneracyjnym podlegają maszyny, oferowane przez dostawcę. Sprawdź, czy do regeneracji używa się wyłącznie części oryginalnych.

W TOP-GYM z dumą pokazujemy cały proces regeneracyjny maszyn, począwszy od magazynowania, demontażu, regeneracji poszczególnych podzespołów, a skończywszy na gotowym urządzeniu

Interesuje cię sprzęt regenerowany na siłownię? Zadzwoń + 48 668 018 040

Szczegóły na https://top-gym.pl/regeneracja-maszyn-treningowych/

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -