Rusza pierwszy Just GYM na Śląsku

Zgodnie z zapowiedzią rusza nowy klub Just GYM w Zabrzu. W nowym przebudowanym Centrum Handlowym PLATAN klub zajął powierzchnię ponad 2200 mkw. i jest pierwszym klubem otwartym na Śląsku, a piątą placówką w kraju należącym do sieci.

Klub został zaprojektowany według najnowszego standardu sieci Just GYM, w którym w nowoczesnej przestrzeni klient może skorzystać z ponad 200 maszyn i bardzo przestronnej strefy do treningu funkcjonalnego, a to wszystko przy pełnej automatycznej obsłudze 24-godzinnej przez 365 dni w roku. Nowością jest specjalnie przygotowana 120-metrowa strefa Just HIT – High-intensity training, która została wyposażona w sprzęt takich marek jak Core czy Technogym. – To nowość dla naszych klientów, w którą doposażymy także pozostałe kluby – dodaje Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. – Dodatkowo jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy klub wyposażony w najnowsze urządzenie, dotychczas niedostępne w Polsce – SKILLRUN marki Technogym.

Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie i Zabrzu, a także przygotowuje do otwarcia placówki we Wrocławiu, Olsztynie, Poznaniu, Lublinie i Opolu.  – Cieszy nas fakt, iż pojawiliśmy się w tej lokalizacji, która bardzo dobrze wpisuje się w lokalny rynek, a po przebudowie myślę, że jeszczechętniej będzie odwiedzana przez lokalnych mieszkańców. Centrum Handlowe PLATAN to obiekt z długimi tradycjami handlowymi oraz ciekawym doborem najemców, gdzie z pewnością nasz klub fitness uzupełni ofertę Centrum – mówi Paweł Ciszek. – W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia oraz negocjujemy kolejne umowy najmu lokali do otwarcia w 2019 i 2020 roku.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space.

Źródło: materiały prasowe Just GYM

- REKLAMA -