Royal Tulip Warsaw ze strefą treningu od Technogym

Royal Tulip Warsaw Apartments to nowoczesny, ekskluzywny kompleks hotelowo-mieszkalny. Nie mogło zabraknąć w nim przygotowanej z myślą o potrzebach gości strefy treningu. Wśród wyposażenia siłowni znalazły się urządzenia od firmy Technogym. Firma od wielu lat jest głównym dostawcą sprzętu sportowego podczas igrzysk olimpijskich.

W siłowni Royal Tulip Warsaw Apartments znajdziemy m.in. urządzenia cardio z linii Excite Live, sprzęt z profesjonalnej linii SKILL (w tym nowoczesny wioślarz imitujący naturalny ruch wioseł w wodzie, Skillrow), schody treningowe, bogaty wybór wolnych ciężarów oraz akcesoriów treningowych, a także urządzenia siłowe z linii Element+, Selection 700 i Pure Strength. Sprzęt siłowy od Technogym to wysokiej klasy urządzenia treningowe, intuicyjne i bezpieczne w użyciu – odwzorowują one fizjologiczny ruch ciała, niwelując tym samym ryzyko kontuzji i wspierając naturalny rozwój mięśni.

Pragniemy oferować gościom oraz inwestorom to, co najlepsze: innowacyjne rozwiązania, luksus i pewność, że stawiając na Royal Tulip Warsaw Apartments dokonali słusznego wyboru. Wspólnie z Technogym stworzyliśmy strefę fitness i wellness, miejsce przyjazne i funkcjonalne, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pragniemy wykraczać poza definicję apartamentów hotelowych, spełniając jeszcze wyższe wymagania niż inni

– komentuje przedstawiciel Royal Tulip Warsaw Apartments.

Nasza współpraca z Royal Tulip Warsaw Apartments przyniosła efekty przekraczające nasze najśmielsze oczekiwania. Siłownię wyposażono w sprzęt stworzony dla sportowców zgodnie z najwyższymi standardami w branży. Sprzęt cardio i siłowy, nowoczesne systemy i rozwiązania cyfrowe. Technogym nie bez powodu od lat plasuje się w czołówce dostawców konceptów fitness. Z Technogym trening jest jeszcze bardziej wydajny, szybciej przynosi efekty i jest bezpieczny dla zdrowia. Aplikacje zaprojektowane przez Technogym, treningi na żywo i na żądanie urozmaicą czas treningu – dodaje przedstawiciel Technogym Polska.

Royal Tulip Warsaw znajduje się w samym centrum Warszawy. To idealna lokalizacja na wyjazdy turystyczne i służbowe. Apartamenty mieszczą się na terenie kompleksu Unique Tower, jednego z najwyższych budynków mieszkalnych klasy premium w kraju. Wykonawcą inwestycji jest znany warszawski deweloper – firma Marvipol Development.

Oprócz ekskluzywnego centrum fitness, Royal Tulip Warsaw posiada własną restaurację, bar, usługi SPA i ogród letni. W apartamentach postawiono na designerskie wnętrza, nowoczesny styl i wyposażenie. Pokoje w pięciogwiazdkowym standardzie stanowią element oferty hotelowej, ale mogą być również zakupione jako apartamenty inwestycyjne pod wynajem.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -