Rowerowe szaleństwo za pasem. We wrześniu rusza ICG Evolution Ride

Już 23 września w Norymberdze rozpocznie się największy event dla miłośników zajęć rowerowych.

Tradycji stanie się zadość. W sobotę, 23 września 2023, o godz. 10:00 w Kia Metropol Arena w Norymberdze wystartuje ICG® Evolution Ride. To największy rowerowy event dla wszystkich fanów zajęć rowerowych. Bilety na wydarzenie stacjonarne rozeszły się błyskawicznie. Nic jednak straconego, wciąż możecie uczestniczyć online, dzięki streamingowi tego wyjątkowego wydarzenia prosto do Waszych klubów.

ICG Evolution Ride: jak dołączyć do społeczności?

Wystarczy, że zarezerwujecie bilet (klubowy). To niepowtarzalne wydarzenie indoor cycling będzie dostępne dla każdego, w każdym miejscu na świecie!

Sprawdź tutaj, jak zarezerwować bilet klubowy i w sobotę 23 września zapewnić swoim klientom niesamowite przeżycia.

Tak było w zeszłym roku na Evolution Ride!

 

Co Cię czeka we wrześniu?

Około 650 uczestników zbierze się w w Norymberdze, aby celebrować wspólnie ICG® Evolution Ride. Oznacza to osiem godzin wspólnej jazdy z ponad 30 Master Trenerami ICG®. Na scenie zobaczycie także naszych Master Trenerów z Polski.

Spodziewajcie się też licznych występy muzycznych na żywo, oszałamiających efektów świetlnych. Koniecznie bądźcie z nami, 23 września, od godz. 10.00!

Co jest potrzebne?

Rowery do indoor cyclingu  ręcznik, butelka wody, stabilne połączenie internetowe, a także tablet lub laptop i mnóstwo energii!

Chcesz wyposażyć salkę rowerową w rowery indoor cycling, a może interesuje Cię spójny system ICG Connect? Skontaktuj się z nami m.wolny@top-gym.pl, tel.: + 668 018 040, www.top-gym.pl.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -