Rywalizacja dla najlepszych

Podczas targów sportowych GO ACTIVE SHOW, w dniu 25.05.2019 roku, odbędzie się II edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness – „ FITNESS EXTRAVAGANZA”, w których do mega pozytywnej, sportowej rywalizacji staną instruktorzy fitness z całej Polski. Zaprezentują swoje autorskie lekcje fitness w dowolnej formie, włączając zajęcia typu cardio, strenght, body&mind, dance, fight itd.

Do zajęć – w charakterze uczestników – będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show. Dla instruktorów Fitness Extravaganza będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania swoich metod i programów treningowych tysiącom potencjalnych miłośników aktywności ruchowej, dla odwiedzających natomiast zawody to szansa do zobaczenia różnego stylu pracy instruktorów. Zwycięzcę zawodów wyłoni loża ekspertów którą powołuje organizator mistrzostw, składająca się z profesjonalistów z branży grupowych zajęć fitness.
Chcesz przedstawić swój autorski trening? Zaprezentować własne metody tysiącom miłośników aktywności ruchowej?Daj się poznać ekspertom, menadżerom i właścicielom fitness klubów? Weź udział w II edycji “Fitness Extravaganza”, a być może to właśnie Ty wygrasz, a Twój program okaże się nowym hitem na rynku! Bycie najlepszym zapewni Ci prestiż i uznanie w świecie fitness. Organizator zapewnia wiele ciekawych nagród: od szkoleń w renomowanych szkołach fitness, sprzętu, upominków do możliwości promocji w mediach.Podejmij wyzwanie! Zdobądź popularność i rozpoznawalność.

Wejdź na https://goactiveshow.pl/fitnessextravaganza/ i zarejestruj się już teraz!

Źródło: materiały prasowe GO ACTIVE SHOW

- REKLAMA -