Nowy Zdrofit w odrestaurowanej fabryce

Od 13 września w odrestaurowanej fabryce PZO przy ul. Grochowskiej 312 działa 47. obiekt sieci Zdrofit w Warszawie i 73. w Polsce. W nowej lokalizacji spotkanie wprowadzające z trenerem zapewni klubowiczom profesjonalne przygotowanie do rozpoczęcia zdrowego stylu życia. Efektywność i bezpieczeństwo ćwiczeń wzbogacą dodatkowo sprzęty sprawdzonych marek m.in. maszyny Hammer Strength oraz Cross Dare, natomiast trening wydolnościowy dostępny będzie dzięki rowerom Life Fitness i sprzętowi cardio marki Precor.

Nowy klub sieci Zdrofit powstał na terenie odrestaurowanej Fabryki PZO w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Obiekt został zaprojektowany w nowoczesnym, loftowym stylu. Idealnie wpasowuje się on w estetykę odnowionych zakładów optycznych na Południowej Pradze. Powierzchnia klubu wynosi 1500 mkw. i jest podzielona na 8 stref treningowych. Posiada również saunę i strefę kawiarnianą.

– W ofercie klubu, oprócz dobrze znanych stref do korzystania podczas indywidualnego treningu, dostępne są również zajęcia wzmacniające mięśnie i kondycję. Np. Zumba Toning, która doskonale łączy ze sobą intensywny trening wydolnościowy z nauką dynamicznego tańca, czy też uznane na całym świecie treningi Les Mills, wykorzystujące elementy wielu różnych dyscyplin, w tym sztuk walki. W naszej stale rozwijanej ofercie znalazły się ostatnio również popularne na Zachodzie zajęcia High Heels (trening na szpilkach). W bezpiecznych warunkach poprawiają one koordynację i wzmacniają mięśnie potrzebne do zachowania równowagi, budując tym samym, a może przede wszystkim, pewność siebie. Współpracujący z klubem zespół trenerów i fizjoterapeutów, specjalizuje się w przeprowadzaniu ponad 80 specjalistycznych treningów fitness z 11 różnych kategoriii

– wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

Jak wskazuje Tomasz Groń, kontynuacja rozwoju klubów sieci Zdrofit wiąże się ze wzrostem zainteresowania zajęciami sportowymi po pandemii.
– Widzimy wyraźnie, że Polacy chcą ćwiczyć więcej. Jak wynika z badania MultiSport Index 2022, obecnie 65 proc. mieszkańców Polski jest aktywnych fizycznie. Z tego co piąty aktywny fizycznie Polak wybiera trening w klubach fitness. To wzrost aż o 8 punktów procentowych względem wyników odnotowanych w tym samym badaniu z 2021 roku. Wzrost świadomości Polaków w zakresie troski o zdrowie psychofizyczne widać także na przykładzie aktywności w naszych obiektach w całym kraju. Na koniec czerwca br. karnety B2C w naszych klubach, takich jak m.in. Zdrofit czy Fabryka Formy, posiadało już 161 tys. użytkowników – dodaje Tomasz Groń.

Źródło: materiały prasowe

Przeczytaj też Zdrofit wybrał kierunek zdrowie

- REKLAMA -