Nowa Prezes Zarządu Medicover Sport

Justyna Gościńska objęła stanowisko Dyrektor Departamentu Sport i Fitness oraz Prezesa Zarządu Medicover Sport sp. z o.o., w Pionie Usług Biznesowych Medicover w Polsce. W Medicover jej głównym zadaniem będzie rozwój marki Medicover Sport, a także wzrost biznesu sieci klubów fitness i siłowni należących do Medicover.

Justyna Gościńska swoje doświadczenie zdobywała w międzynarodowych i polskich korporacjach. Jako menedżer z 20-letnim doświadczeniem efektywnie zarządzała wszystkimi procesami biznesowymi w obszarach marketingu, zakupów, e-commerce i sprzedaży dla takich marek, jak: Levi Strauss, Monster Energy, 4F, Outhorn i Under Armour. Ostatnie doświadczenie zdobyła na stanowisku Dyrektor Generalnej i Prezes Zarządu GO Sport Polska sp. z o.o.

Justyna Gościńska będzie odpowiedzialna za realizacje strategicznych celów, jakie stoją obecnie przed marką Medicover Sport oraz sieciami klubów fitness i siłowni należącymi do Medicover w Polsce, w tym Well Fitness, Fit Arena, QuanFit, Fit Forma, Holmes Place, Premium Fitness and Gyms, McFIT i wybranymi klubami Calypso (prowadzonymi w systemie franczyzowym).

Jej celem będzie dynamiczny rozwój i wzmocnienie rynkowej pozycji oferty sportowej Medicover, która dziś obejmuje:

  • pakiety sportowe z dostępem do 4,4 tysiąca obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski,
  • sieci klubów fitness i siłowni, obejmujących obecnie ponad 100 lokalizacji.

– Sport jest nieodłącznym elementem życia coraz większej grupy Polaków niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. Dla wielu to przede wszystkim podstawa nie tylko dobrego samopoczucia, ale i zdrowia. Od zawsze chętnie podejmuję wyzwania zarówno sportowe jak i biznesowe. W Medicover moim głównym celem jest opracowanie i wdrożenie strategii zapewniającej rozwój sportowej części biznesu. Ważna jest dla mnie kontynuacja budowania silnej marki, wzmacnianie wiarygodności w odbiorze klientów i ich zaangażowanie

– mówi Justyna Gościńska.

Justyna Gościńska będzie raportować bezpośrednio do Artura Białkowskiego, Dyrektora Zarządzającego ds. Usług Biznesowych, Członka Zarządu Medicover sp. z o.o.

– Medicover w swojej strategii rozwoju stawia na ekspansję marki Medicover Sport oraz dalszą konsolidację infrastruktury fitness w Polsce, jak i umocnienie pozycji w obszarze oferty sportowej. Nowo utworzone stanowisko Dyrektor Departamentu Sport and Fitness jest odpowiedzią na duży wzrost zainteresowania sportem wśród polskiego społeczeństwa, a wraz z tym sprzedaż pakietów sportowych Medicover Sport oraz sieci klubów fitness i siłowni pozyskanych do tej pory przez Medicover

– komentuje Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych, Członek Zarządu Medicover sp. z o.o.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, dzięki wielu inwestycjom, zintensyfikowanym na przestrzeni ostatniego roku, Medicover konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję na rynku fitness. W ciągu minionego roku sportowe portfolio Medicover powiększyło się do 106 klubów fitness i siłowni na terenie całej Polski. Z oferty tych obiektów można korzystać w ramach pakietów sportowych Medicover Sport. Całościowo baza skupia blisko 4400 obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce (w tym: 1700 klubów fitness i siłowni, ponad 500 obiektów basenowych), jak również umożliwiają udział w zajęciach m.in. jogi lub tańca.

Źródło: materiały prasowe

- REKLAMA -