Najem długoterminowy sprzętu na siłownię. Rosnąca popularność i korzyści

Coraz więcej obiektów sportowych – zarówno dużych klubów fitness, jak i mniejszych studiów treningowych – decyduje się na najem długoterminowy sprzętu treningowego. Dlaczego ta forma finansowania sprzętu treningowego zyskuje na popularności? Jakie są jej zalety?

Dlaczego najem długoterminowy sprzętu na siłownię się opłaca? Oto pięć powodów.

Oszczędność kosztów

Najem długoterminowy sprzętu na siłownię jest atrakcyjny finansowo. W najmie długoterminowym Fit Credit oferuje przede wszystkim odnowione urządzenia Life Fitness i Hammer Strength , po regeneracji . A taki sprzęt zregenerowany według ścisłych wytycznych i procedur w TOP-GYM  jest co najmniej o 50% tańszy od fabrycznie nowego.

Zachowanie płynności finansowej

Wynajęcie sprzętu zamiast jego zakup umożliwia obiektom zachowanie płynności finansowej. Tym motywem kierowali się nasi klienci m.in. Strefa Formy w Kłodzku, czy Panaceum Fitness Radomsko.

Płacisz tylko za użytkowanie sprzętu

Podczas trwania umowy najmu, serwis i gwarancja są po stronie dostawcy. To oznacza, że nie musisz martwić się o ewentualne naprawy sprzętu, a ty śpisz spokojnie.

Rozwój biznesu

Decydując się na najem długoterminowy sprzętu na siłownię, zamiast kupować go, możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i inwestować w inne aspekty działalności. A co miesiąc spłacasz stałą ratę na 3, 4 lub 5 lat. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Po zakończeniu umowy najmu możesz wykupić sprzęt lub wynająć kolejny.

Minimum formalności, maksimum korzyści

Procedura najmu długoterminowego jest prosta i przejrzysta i o wiele łatwiejsza w porównaniu np. z leasingiem.  Wymaga minimum formalności, co przyspiesza proces i pozwala skupić się na prowadzeniu biznesu.

Fit Credit proponuje zregenerowane urządzenia treningowe, które są dostępne w stałej niskiej racie i ściśle współpracuje z dostawcą wyposażenia na siłownię, TOP-GYM. Fit Credit kieruje swoją ofertę do różnych obiektów sportowych, takich jak siłownie, kluby fitness czy studia treningu personalnego.

Najem długoterminowy sprzętu na siłownię to usługa, która zyskuje coraz większą popularność w branży fitness. Dzięki oszczędnościom finansowym, serwisowi i gwarancji, możliwości rozwijania biznesu oraz minimum formalności, coraz więcej obiektów sportowych decyduje się skorzystać z tej usługi.

Zapraszamy na naszą stronę www.fitcredit.pl

Czeka na Ciebie gotowy  katalog do pobrania. Znajdziesz w nim  symulacje rat na najpopularniejszy sprzęt siłowy i cardio Life Fitness i Hammer Strength na 3, 4 i 5 lat.

Oto wybrane opinie naszych klientów.

 

Artykuł sponsorowany

 

- REKLAMA -