Nowe wydanie Magazynu Fitness Biznes

Ukazało się drugie w tym roku wydanie Magazynu Fitness Biznes. Jest już dostępne online, a za kilka dni trafi na biurka 4500 osób zarządzających obiektami sportowymi.

W tym numerze Magazynu Fitness Biznes kontynuujemy tematykę aktywności fizycznej jako najszerzej dostępnej formy profilaktyki zdrowotnej. Nasz TEMAT Z OKŁADKI to tym razem prezentacja nowego międzynarodowego wydarzenia branżowego – FitnessConnected, które odbędzie się w listopadzie br. W Monachium. Jego pomysłodawca, Ralph Scholz, opowiada o idei imprezy oraz omawia obecną sytuację branży w Europie.

Na kolejnych stronach tego numeru nasi czytelnicy znajdą także m.in. dossier poświęcone badaniom i analizom rynku. W rubryce KNOW-HOW Magdalena Rodak-Dębowska tłumaczy „Kiedy komunikacja marketingowa robi robotę”. „Daj się znaleźć online” to z kolei artykuł autorstwa Magdaleny Sali prezentujący modele subskrypcyjne produktów i usług, a także wyjaśniający fenomen abonamentyzacji życia.

W STREFIE TRENERA przeczytacie m.in. o tym, dlaczego tak ważnym elementem treningu jest regeneracja, o fundamentach ciała człowieka i zaprosimy was na basen, żeby przypomnieć o treningu zaniedbanych mięśni miednicy.
Zapraszamy do lektury!

 

https://wydawnictwa.grupamtp.pl/mfb/022021/

Skorzystaj z bezpłatnej prenumeraty – LINK

- REKLAMA -