Kolejny CityFit ruszy o północy

O północy z 9 na 10 marca nastąpi otwarcie trzeciego w Warszawie i piętnastego w Polsce klubu fitness polskiej sieci CityFit. Z ofertą klubu zlokalizowanego w Galerii Rondo Wiatraczna klienci mogą zapoznać się podczas trwających Dni Otwartych, które potrwają jeszcze do 9 marca.

Klub czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). We wnętrzu o powierzchni 1650 mkw. znajdzie się szeroki wybór  sprzętu i akcesoriów marek takich jak TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness.

Nowoczesna przestrzeń treningowa podzielona została na 7 ergonomicznych stref: cardio, wolne ciężary, maszyny oporowe, warm-up cool-down, treningu funkcjonalnego, sala fitness oraz strefa relaksu. Ćwiczyć będzie można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu.

– Osoby początkujące zapraszamy na zajęcia wprowadzające IntroFit, na których zapoznamy je z topografią klubu oraz pokażemy jak prawidłowo obsługiwać maszyny w poszczególnych strefach – mówi Mateusz Kasprzyk, manager klubu.

Klubowicze nie będą musieli pamiętać o noszeniu kart, gdyż wejście będzie możliwe na skan wybranych punktów na mapie palca. Na terenie klubu znajdą się źródełko z bezpłatną wodą filtrowaną oraz maszyny vendingowe, w których kupić można m.in. zdrowe przekąski.

Do 9 marca trwa przedsprzedaż, w której miesięczny karnet open dostępny jest w cenie promocyjnej: 79,95 złotych z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa. Klubowicze zapisujący się w tym okresie nie płacą również opłaty wpisowej.

– W cenie karnetu oferujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, w CityFit nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić, na przykład gdy wyjeżdżamy na wakacje. – tłumaczy manager klubu.

Szczegółowe informacje www.cityfit.pl

Źródło: materiały prasowe CityFit

- REKLAMA -