Targi FIBO 2019 wystartowały

Targi FIBO 2019 ruszyły i potrwają do 7 kwietnia.  W tym roku na powierzchni 160 000 mkw. swoją ofertę zaprezentuje 1105 wystawców z 49 państw świata, w tym także 43 firm z Polski.

Czego możemy się spodziewać po FIBO 2019?

Organizatorzy zapewniają, że w centrum uwagi tegorocznych targów są globalne trendy, takie jak zajęcia grupowe, High Intensity Intervall Training, trening dla seniorów, trening medyczny, kształcenie kadr dla branży oraz joga. Wiodący producenci sprzętu treningowego stawiają coraz bardziej na koncepcje treningowe uszyte na miarę określonych grup docelowych klubów i studiów treningu. Dywersyfikacja jest istotnym hasłem. FIBO będzie więc sceną prezentacji nie tylko urządzeń, ale także koncepcji treningowych, które także są już stałymi pozycjami w ofercie producentów sprzętu. Nadal istotną rolę w branży, a więc także na imprezie w Kolonii, odgrywa digitalizacja. Bez niej nie funkcjonuje już nowoczesny klub fitness. Liczy się także doświadczenie, po które do klubu przychodzi klient. Tu warto zapamiętać słowo “gaming”. Klub staje się strefą zabawy, gry.

Fitness, wellness i zdrowie

Klub fitness to także miejsce, gdzie pozbywamy się stresu, odbudowujemy siły witalne, trening łączy się z regeneracją i zdrowym odżywianiem. A więc FITNESS, WELLNESS i ZDROWIE to dziś słowa klucze dla branży fitness. FIBO zaprezentuje nowe perspektywy dla wszystkich uczestników branży – klubów fitness, studiów treningu, spa, hoteli, dla osób reprezentujących pracodawców, ale i trenerów, fizjoterapeutów oraz instruktorów.

4 i 5 kwietnia to dni branżowe. Targi otwarte są dla profesjonalistów. 6 i 7 kwietnia targi otwierają się także dla szerokiej publiczności. Nie ma już biletów wstępu na sobotę, 6 kwietnia. Na niedzielę można kupić bilety online www.fibo.com/tickets

Źródło: materiały prasowe FIBO/ Reedexpo

- REKLAMA -