EU4YA by tiguar™ 2018

Już 25-27 maja teren Międzynarodowych Targów Poznańskich stanie się miejscem spotkania niemal 1500 uczestników imprezy, w trakcie której ponad setka polskich szkoleniowców i zagranicznych gości poprowadzi łącznie 250 godzin treningów i wykładów. Przed nami dwunasta edycja międzynarodowej konwencji EU4YA by tiguar™.

 

Konwencja, za której organizację od tego roku w całości odpowiada właściciel marki tiguar™ – firma ekspertfitness.com – to wydarzenie, w trakcie którego możliwe jest osobiste spotkanie z ponad setką Master Trenerów szkół kształcących instruktorów fitness i trenerów personalnych. Przez trzy dni, w dwunastu strefach treningowych zlokalizowanych na terenie Targów Poznańskich, odbywać się będą treningi funkcjonalne, choreograficzne oraz z nurtu body & mind, a także wykłady prowadzone przez trenerów i dietetyków. Równolegle z konwencją odbędą się również targi FIT-EXPO oraz towarzyszący targom kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje.
Nowi organizatorzy konwencji zapowiadają, że tegoroczna edycja EU4YA by tiguar™ ma szansę stać się rekordową. Choć formuła imprezy pozostaje niezmienna, to w tym roku na uczestników EU4YA czekać będzie szereg nowości organizacyjnych. Jedną z nich jest zlokalizowanie sceny głównej na Sali Ziemi, najbardziej prestiżowej lokalizacji na terenie MTP, zaliczonej przez ekspertów Gazety Wyborczej do wąskiego grona najlepszych dużych sal koncertowych w Polsce. W tym roku organizatorzy wypuścili także własną aplikację eventową, którą już teraz można pobrać w Sklepie Google Play oraz App Store. Swoją premierę będzie miał także oficjalny challenge, w którym nagrodę główną dla najsprawniejszych uczestników konwencji (w kategorii kobiet oraz mężczyzn) ufundowała marka Under Armour.

Rozbudowany program EU4YA by tiguar™  to szansa na wzięcie udziału w szeregu zajęć o różnej tematyce, które od lat przyciągają pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych, którzy również w tym roku przyjadą do Poznania, aby zdobywać wiedzę i inspiracje oraz poznawać trendy, które wyznaczają kierunek rozwoju branży fitness.

Więcej informacji o imprezie: http://euforya.pl/

- REKLAMA -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ