Dołącz do społeczności TRX i podnieś swoje doświadczenie treningowe

W świecie fitnessu TRX wyróżnia się nie tylko jako marka. To prężna społeczność osób zjednoczonych pasją do aktywności i zobowiązaniem do pomagania innym w osiąganiu ich celów fitnessowych.

Jak obiecują organizatorzy już wkrótce podczas dwudniowego eventu, 24-25 lutego w Atenach, odbędzie się największe wydarzenie szkoleniowe w historii marki. Jego uczestnicy doświadczą nowej odsłony TRX w niespotykanym dotąd wymiarze.

TRX Summit to spotkanie ponad 600 profesjonalistów fitness z całego świata, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, doskonalić swoje umiejętności i nawiązać kontakty z innymi entuzjastami TRX. Na TRX Summit masz okazje uczestniczyć w wielu angażujących sesjach, które zagłębią się w najnowsze trendy w fitnessie, eksplorują innowacyjne techniki i zapewnią praktyczne wskazówki, aby przenieść trening z TRX na wyższy poziom i zachwycić Twoich ćwiczących.  To dwudniowe wydarzenie zapewni bogatą gamę możliwości uczenia się, rozwoju i inspiracji.

Koniecznie sprawdź program, marka zaprezentuje najnowsze treningi np. z Ybell, treningi w małej grupie, mobility i wiele innych.

Kompleksowa Oferta TRX – nie tylko trening w zawieszeniu

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym trenerem, czy prowadzisz siłownię, TRX oferuje kompleksowy zestaw narzędzi i rozwiązań, aby wzbogacić doświadczenie treningowe twoich klientów. Flagowy produkt -taśmy do treningu w podwieszeniu wciąż pozostają w centrum ofertą, ale oprócz tego producent oferuje szeroką gamę akcesoriów do treningu funkcjonalnego, taśm oporowych, aby dostosować się do każdego potrzeb i poziomu sprawności fizycznej.

TRX to w końcu więcej niż producent akcesoriów i rozwiązań fitness.; to filozofia, która promuje otwartość na wszystkich i celebruje różnorodność ludzkiego ruchu, również przez edukację trenerów i instruktorów. Nadchodzący event odzwierciedla to przesłanie, tworząc przestrzeń, w której każdy może czuć się zmotywowany do osiągnięcia pełnego potencjału.

W opublikowanym niedawno przez American College of Sports Medicine raporcie na temat najpopularniejszych trendów fitness na 2024 w pierwszej dziesiątce znalazły się aż trzy, wpisujące się w filozofię TRX: treningi dla seniorów (3), zatrudnianie certyfikowanych instruktorów (6) oraz trening personalny (10).

Zarejestruj się już teraz

TRX Summit jest dowodem na siłę społeczności i zaangażowania w ciągłe udoskonalenie oferty, które napędzają markę TRX. Dołącz do globalnej społeczności TRX w Atenach i udaj się w niezapomnianą podróż wraz z entuzjastami z całego świata i zainspiruj się.

Artykuł sponsorowany

- REKLAMA -