DFE Fitness 24h w bułgarskich klubach

Jak pokazuje przykład ostatnich instalacji wykonanych przez DFE Fitness 24h, polski dostawca bramek z powodzeniem radzi sobie również na innych europejskich rynkach. Firma stopniowo poszerza swoje portfolio o kolejne realizacje w Bułgarii.

Dzięki współpracy z firmą Fit Invest International z grupy Benefit Systems i ekspansją klubów działających pod jej skrzydłami, urządzenia DFE Fitness 24h znalazły się na wyposażeniu 3 obiektów sportowych. Są to kluby sieciowe otwarte w centralnych i najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Sofii i funkcjonujące pod nazwą „Next Level Fitness Club”. W planach są już kolejne realizacje i otwarcia.

 

Ostatnia z instalacji miała miejsce w Sofii przy ulicy Simeonovsko shose. Jest to klub fitness o powierzchni 1360 mkw., który posiada wszystkie niezbędne strefy treningowe, salę do ćwiczeń grupowych, a także saunę. Na tle konkurencji wyróżnia go specjalnie stworzona strefa czytelni, w której goście mają możliwość relaksu przy dobrej książce i filiżance kawy.

DFE Fitness 24h zamontował w tym klubie bramki obrotowe BAR ONE UNIPOD oraz bramkę BAR ONE GATE na potrzeby dostępu osób na wózkach oraz ewakuacji. To nowoczesne i stworzone z myślą o branży fitness modele. Dzięki zastosowaniu pojedynczego ramienia umożliwiają one bardziej komfortowe przejście z torbami sportowymi bez ryzyka ich przyblokowania przez mechanizm bramki.

https://www.facebook.com/DFE-Fitness-24h-636349363379900/

Źródło: materiały prasowe DFE Fitness 24h

- REKLAMA -